Marvel's Spider-Man Remastered ne zaman indirime girer?

Nerede duydum hatırlamıyorum ama birisi oyun zaten Remastered kış indirimlerinde falan indirime girer demişti. O zamana girer mi? Girerse % kaç girer?
Hocam God Of War baya sonra indirme girmişti. Spider- Man kış indirim8ne girmez büyük ihtimal yaz indirimi olabilir. Ama okadar çok gecikmez gibi.

Girer girmesine ama yeni çıktığı için ne kadara düşer bilmem ama genelde %50-%60 falan oluyor o yüzden 200-250 arası olur diye düşünüyorum.

%50 olursa çok iyi olur direkt alırım.

Hocam God of War bayağı sonra indirme girmişti. Spider- Man kış indirim8ne girmez büyük ihtimal yaz indirimi olabilir. Ama o kadar çok gecikmez gibi.

Umarım yaz indirimini bulmaz hocam.

Nerede duydum hatırlamıyorum ama birisi oyun zaten Remastered kış indirimlerinde falan indirime girer demişti. O zamana girer mi? Girerse % kaç girer?

Hocam Spider-Man'a zam gelebilir. Çoğu firma önsipariş'e eklediği oyunları unutuyor ve ardından dönüp baktıklarında Türkiye'de aşırı ucuza satmışız deyip zam yapıyorlar.

God of War bile %50 indirime girmedi henüz %15 falan görmüştü Max o yüzden daha çok var o kadar indirim için ama o da şüpheli çünkü Steam'deki çoğu oyun kur güncellemesi yaptı. Demek istediğim indirim beklerken zam görebilirsiniz. :D

Orası da var evet unutmuşum zam olayını.
Şöyle bir şey söylemek istiyorum, genel olarak bir oyuna 500 TL vermek fazla gibi görünüyor ancak ortalama 30 saatlik bir oyun için ve 60$lık etiket fiyatına karşılık yapılan bölgesel fiyatlandırmayı göz önüne alınca 500TL ucuz kalıyor. Eğer bütçenizi arttırabiliyorsanız almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı