Marvel’s Spider-Man Remastered Ön Siparişten Çıkınca Fiyatı Artar mı?

Acaba çıktıktan sonra fiyatı artar mı ve Steam üstünden almazsam daha uyguna nereden alabilirim key olarak?

Bende sonradan para biriktirip almayı düşünüyorum umarım konu cevaplanir senin kadar bende çok merak ediyorum.

Artmaz ve daha ucuz almak hakkinda bir konu vardi forumda arayarak bulabilirsin.

Kral hangi konudur o bakmak isterim link falan bir şey atabilir misin eğer sorun olmazsa.

Bende sonradan para biriktirip almayı düşünüyorum umarım konu cevaplanir senin kadar bende çok merak ediyorum.

Kral hangi konudur o bakmak isterim link falan bir şey atabilir misin eğer sorun olmazsa.
Gamebillet üstünden 400 tl ye satılıyor ve araştırmalarıma göre güvenilir bir site oradan almayı düşünüyorum.

Gamebillet üstünden 400 TL'ye satılıyor ve araştırmalarıma göre güvenilir bir site oradan almayı düşünüyorum.

Steammi veriyorlar direk kodmu gift şeklindemi kral bende ona göre alacağımda.

Hocam yeni bir oyun olmadığı için 1-2 ay sabrederseniz 300TL'nin altına düşeceğini düşünüyorum.

1 ya da 2 ayda zor kanka oyun eski olsa da PC'de yeni oldu için 4 ya da 5 ay aynı fiyatta kalır gibi ama umarım senin dedin gibi olurda az da olsa ucuza alabilirim.

God of War 14 Ocakta çıktı Haziran ayında ancak indirim oldu yani en az 5 ay beklemen gerekiyor sonuçta şu an çok satanlarda ilk sirada yer alıyor hemen indirim yapmazlar uzun bir süre normal fiyatta kalır çok beklenen bir oyun Spider-Man PC de umarım güzel bir port yaparlar bizde RX 5600XT oynarız yoksa oyunu Steam aldım direkt iade ederim.

God of War 14 Ocakta çıktı Haziran ayında ancak indirim oldu yani en az 5 ay beklemen gerekiyor sonuçta şu an çok satanlarda ilk sirada yer alıyor hemen indirim yapmazlar uzun bir süre normal fiyatta kalır çok beklenen bir oyun Spider-Man PC de umarım güzel bir port yaparlar bizde RX 5600XT oynarız yoksa oyunu Steam aldım direkt iade ederim.

Kral tek bir şey soracağım ucuzlamasinin imkansız olacağını biliyorum ama fiyatı artmaz değil mi tek korktum şey fiyatının artması.

Kral tek bir şey soracağım ucuzlamasinin imkansız olacağını biliyorum ama fiyatı artmaz değil mi tek korktum şey fiyatının artması.

Şu an kur boyle devam ederse kolay kolay artmaz zaten 500 TL çıktı yakın zamanda fiyat artışı olmaz tahmini ancak sen yine de alabiliyorsan al her şey olabilir zaten oyunu çıkışına 6 gün kaldı fiyatının artacağini düşünmüyorum ben.

Steammi veriyorlar direk kodmu gift şeklindemi kral bende ona göre alacağımda.

1 ya da 2 ayda zor kanka oyun eski olsa da PC'de yeni oldu için 4 ya da 5 ay aynı fiyatta kalır gibi ama umarım senin dedin gibi olurda az da olsa ucuza alabilirim.
Steam kodu veriyorlar hediye olarak değil, sanırım buradan alıcam bir sorun olacağını sanmıyorum. Oyun zaten çok bekleniyordu pc ye yakın zaman içinde fiyatının düşeceğini sanmam artmasına karşılık şimdiden almak en iyisi

Geri
Yukarı