Marvel’s Spider-Man Remastered Ön Siparişten Çıkınca Fiyatı Artar mı?

Şu an kur boyle devam ederse kolay kolay artmaz zaten 500 TL çıktı yakın zamanda fiyat artışı olmaz tahmini ancak sen yine de alabiliyorsan al her şey olabilir zaten oyunu çıkışına 6 gün kaldı fiyatının artacağini düşünmüyorum ben.

Direk alamayacağım reis bir 4 ya da 5 ay sonra falan direk keşke alabilsem ondan artar mı diye sormuştum.

@AdaBagcibasi gamebillette 399 lira dostum guvenilir sitedir iyi alisverisler iyi oyunlar
:)

Arkadaşlar Google'dan bakan arkadaşlar icin de soyluyorum enucuzoyun sitesinden oynunun adini aratip en ucuz hangi platformdan alabileceginizi görebiliyorsunuz onderdigi platformlarin hepsi de güvenilirdir.

Son düzenleme:
@AdaBagcibasi gamebillette 399 lira dostum guvenilir sitedir iyi alisverisler iyi oyunlar.

Arkadaşlar Google'dan bakan arkadaşlar icin de soyluyorum enucuzoyun sitesinden oynunun adini aratip en ucuz hangi platformdan alabileceginizi görebiliyorsunuz onderdigi platformlarin hepsi de güvenilirdir.

Kral bu siteye sonradan yani 3 ya da 4 ay sonra oyunu alsam zam olur mu sorum saçma biliyorum ama gene de sorum dedim.

E
@AdaBagcibasi gamebillette 399 lira dostum guvenilir sitedir iyi alisverisler iyi oyunlar

Teşekkürler oyunu gamebilletten satın aldım oyun çıktığında kodu verecekler.

Kral bu siteye sonradan yani 3 ya da 4 ay sonra oyunu alsam zam olur mu sorum saçma biliyorum ama gene de sorum dedim.
Türkiyede önümüzü görmek çok zor ben zam gelir diye korktuğumdan aldım açıkçası, aynı fiyatta bulabileceğimizi sanmıyorum 3, 4 ay sonrasında

Türkiye'de önümüzü görmek çok zor ben zam gelir diye korktuğumdan aldım açıkçası, aynı fiyatta bulabileceğimizi sanmıyorum 3, 4 ay sonrasında.

Şu an mecbur yok param biriktirebilirsem alacağım reis artmazsa eğer sanada hayırlı olsun oyun darısı başıma mecbur bekleyeceğim artarsa fiyatı almam dünyanın sonu değil ya sanada iyi oyunlar KralOyun çıkınca.

Geri
Yukarı