Marvels Spider-Man Türkçe yamasız oynanır mı?

crossfpz

Centipat
Arkadaşlar 9. sınıfa gidiyorum İngilizceye yatkınlığım var. Kendi problemimi falan anlayabiliyorum yani. Spider-Man aldım. Anonymousa para vermiyeceğim ve sadece makine çeviri var sanırım. Sizce Türkçe yamasız oynayabilir miyim? Ya da makine çeviri kurulur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İngilizce altyazı var oyunda. Ben hiç dil eğitimi almadım, ingilizceye dair bildiğim her şeyi dizilerden, filmlerden öğrendim. İngilizcem cidden kötü fakat ingilizce altyazı okuduğumda iyi kötü anlayabiliyorum. Sen de benim kadar biliyorsundur muhtemelen. Altyazılı olduğunda hikayeden kopmuyorum.

İngilizce alt yazı var oyunda. Ben hiç dil eğitimi almadım, ingilizceye dair bildiğim her şeyi dizilerden, filmlerden öğrendim. İngilizcem cidden kötü fakat İngilizce alt yazı okuduğumda iyi kötü anlayabiliyorum. Sen de benim kadar biliyorsundur muhtemelen. Alt yazılı olduğunda hikayeden kopmuyorum.

Benim ingilizcem var. Zaten aile geleneği gibi bir şey oldu 2 abimde dil eğitimine yurt dışına gitti bende gideceğim için kelimelere falan çalışıyorum. Sanırım anlarım İngilizce şekilde.

Kaldırılmış yama yayınlayan kişi tarafından.
Ben 1 yama yükledim ama sürümleri mi ne farklıymış diye oyun açılmadı hatta bozuldu silip birdaha yüklemek zorunda kaldım şimdide yine aynı şey olur diye önüme gelen yanayı indirmek istemiyorum. Mecbur ingilizce anlamadan oyniyacağım.

Geri
Yukarı