Masa altında kasa hava alır mı?

Gece adamı

Picopat
Daha fazla  
20240625_172444.jpg

20240625_172413.jpg

Sence kasam böyle hava alır mı? Arkaya tam yaslanmıyorum, hafif öne doğru oluyor. PSU falan alt tarafta, onun hava akışında bir sorun yaratır mı? Dereceler pek oynamıyor, önceden başka bir masanın üzerindeydi. Max 2 derece fark etti işlemci ve ekran kartı olarak. Aklımda takılan PSU alt tarafta ve bir sorun yaratabilir mi? Yan taraflarda hava için boşluk var, bir arka tarafta az bir boşluk var.
Odamın camı sürekli açık odamda sıcak olmuyor

Eki Görüntüle 2232188

Eki Görüntüle 2232187

Sence kasam böyle hava alır mı? Arkaya tam yaslanmıyorum, hafif öne doğru oluyor. PSU falan alt tarafta, onun hava akışında bir sorun yaratır mı? Dereceler pek oynamıyor, önceden başka bir masanın üzerindeydi. Max 2 derece fark etti işlemci ve ekran kartı olarak. Aklımda takılan PSU alt tarafta ve bir sorun yaratabilir mi? Yan taraflarda hava için boşluk var, bir arka tarafta az bir boşluk var.
Odamın camı sürekli açık odamda sıcak olmuyor
Alır, zaten ön taraftan alıyor havayı. Dereceler oynamıyorsa zaten sorun yok demektir.

PSU'dan yana pek sorun olmaz ama egzozdan çıkan sıcak havadan dolayı kasa orada boğulur gibi geldi bana.

Hava alır almasına ama tahliyesinde sorun olabilir.

Hocam PSU fanı alt tarafa bakıyor kasa ona göre tasarlanmış altda ızgarada var o bir sorun yaratır mı?

PSU'dan yana pek sorun olmaz ama egzozdan çıkan sıcak havadan dolayı kasa orada boğulur gibi geldi bana.
Sıcaklık değerlerinde 1/2 derece fark oldu hocam

Psu fanı alt tarafa bakıyor hocam o bir sorun yaratırmı

Zaten kasayı açık bir yere de koysanız PSU hep aşağıya bakacak. Kasaların çoğunda bu tarz bir konumlandırma var. Burada mevzu sıcak hava tahliyesinde sorun olması. Sıcak hava sürekli dolaba çarpacak. @Gece adamı

Zaten kasayı açık bir yere de koysanız PSU hep aşağıya bakacak. Kasaların çoğunda bu tarz bir konumlandırma var. Burada mevzu sıcak hava tahliyesinde sorun olması. sıcak hava sürekli dolaba çarpacak. @Gece adamı

Hocam ben PSU konusunu merak ettim sizce cevap verdiniz teşekkür ederim bunun için
Yanı PSU konusunda bir sorun olmaz diyorsunuz çünkü fanı aşağıya bakıyor ve fan için ızgara var aşagı tararfta ve kasanın ayağı küçük
Dışarıya sıcak hava atma konusunu çözmeye çalışıcağım olmadı orayaı kesiceğim

Geri
Yukarı