Masa ayakları nasıl monte edilir?

Eğer masa sabit kalacak ise devamlı, ayaklarının altına çift taraflı bant atın.

İkinci önerim ise duvara dayadıysanız masayı "L" şeklinde metal gibi 2 parça alın. Masanın altında duvara montaj yapın. Sapa sağlam olur.
Merhaba, önerdiğiniz yöntemler için teşekkür ederim. Masa sabit kalacak (şimdilik), ancak ben daha kalın ayaklar ya da ikea ürünü olan lagkapten alex gibi bir yöntem izlemek istiyorum. Daha derli toplu olacağını düşünüyorum.

Ikea lagkapten adıls aldım gerçekten sağlam bir masa 200x60 ayakları monte etmek basit.
Ben de satın almak istedim ancak sağlamlık konusunda pek güven veremedi. Youtube üzerinde stres testi videoları da var. Masanın üstü sıkıştırılmış kağıttan imal edilmiş. 200x60 boyutlarında uygun fiyatlı ve sağlam bir masa bulamadığımdan ve fiyat performans olarak lagkapten bütçesini yakalamak açısından custom masa toplamak durumunda kaldım. Masamdan memnunum ancak ince ayak seçimim sonucunda sallantı mevcut. Aslında bu sallantı çok fazla değil, benim açımdan kabul edilebilir. Yine de tamamen "doğru-düzgün" bir kullanım istediğimden bazı ufak değişiklikler yapacağım.

Ben de satın almak istedim ancak sağlamlık konusunda pek güven veremedi. YouTube üzerinde stres testi videoları da var. Masanın üstü sıkıştırılmış kağıttan imal edilmiş. 200x60 boyutlarında uygun fiyatlı ve sağlam bir masa bulamadığımdan ve fiyat performans olarak lagkapten bütçesini yakalamak açısından Custom masa toplamak durumunda kaldım. Masamdan memnunum ancak ince ayak seçimim sonucunda sallantı mevcut. Aslında bu sallantı çok fazla değil, benim açımdan kabul edilebilir. Yine de tamamen "doğru-düzgün" bir kullanım istediğimden bazı ufak değişiklikler yapacağım.

Masanın fotoğrafını atabilir misiniz hocam.

Geri
Yukarı