Masa Başı için Sandalye Önerisi

Bütçe
1500

Ucankus

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Uzun süre masa başındayım gerek online ders olsun, gerek oyun olsun gerek de ödev yapmak olsun. Bazen sırt ve boyun ağrısı çekiyorum. Düzenim şu an kullandığım İkea Renbergete göre en iyi ayarda sanırsam. Rahat bir sandalye arıyorum, odamda çok yer yok ayrıca sandalyeyi almadan önce de denemek isterim. Ne önerirsiniz? Oyuncu koltuklarından biraz kaçınıyorum çünkü büyükler ve terletme sorunu var.

Son düzenleyen: Moderatör:

MARKUS kullanıyorum yaklaşık 2 senedir eğer masa başında yaklaşık 8 saat gibi bir süre geçiriyorsanız arka kısmı fileli olduğu için rahatsız ediyor ve son zamanlarda sırtım cidden çok ağrımaya başladı değiştirmeyi düşünüyorum piyasaya baktığımda Hawk marka koltuklar hoşuma gitti kumaş seçeneği de var eğer sosyale bakarsanız inceleyenler olmuştur.

MARKUS kullanıyorum yaklaşık 2 senedir eğer masa başında yaklaşık 8 saat gibi bir süre geçiriyorsanız arka kısmı fileli olduğu için rahatsız ediyor ve son zamanlarda sırtım cidden çok ağrımaya başladı değiştirmeyi düşünüyorum piyasaya baktığımda Hawk marka koltuklar hoşuma gitti kumaş seçeneği de var eğer sosyale bakarsanız inceleyenler olmuştur.
Deneyebileceğimiz bir yer var mı Hawk markasını?

B

Markus kullanıyorum yaklaşık 2 senedir eğer masa başında yaklaşık 8 saat gibi bir süre geçiriyorsanız arka kısmı fileli olduğu için rahatsız ediyor ve son zamanlarda sırtım cidden çok ağrımaya başladı değiştirmeyi düşünüyorum piyasaya baktığımda hawk marka koltuklar hoşuma gitti kumaş seçeneği de var eğer sosyale bakarsanız inceleyenler olmuştur.

Hocam hawka geçtiniz mi düşünceleriniz neler?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı