Masa Başı Kullanım İçin USB Fan Önerisi

Makaleler
9
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Olabildiğince sessiz ve etkili soğutmaya sahip bir fan arıyorum. Yeri geldiğince kasanın ön panelinin önüne koyup soğutmaya yardımcı olmasını istiyorum. Örnek olarak bir link koyayım. Daha farklı modeller de olabilir. Bütçe sınırım yok ama tutup da ufacık fana 100 TL vermem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki gün aşağıdaki ürünü aldım. Masadan yüzüme doğru ufak bir esinti yaratıyor ve kulaklık da takılıyken terlemeyi önlüyor ama çok fazla bir esinti beklemeyin.

Kasanı bunlarla soğutamazsın :) İmkanın varsa yan paneli açık bırak yaz ayları için en ideal uygulama bence.

Bende benzer ürün var ancak el terlemesini önler hafif bir serinlik katar ve piyasada ki fanların %90 ı seslidir. Sessiz yazması sadece pazarlama / kazıklama sözcükleri diyelim.

Biraz büyük bir modeli almak belki seside serinliğide artırabilir.

Kasanı bunlarla soğutamazsın :) İmkanın varsa yan paneli açık bırak yaz ayları için en ideal uygulama bence.

Bende benzer ürün var ancak el terlemesini önler hafif bir serinlik katar ve piyasada ki fanların %90 ı seslidir. Sessiz yazması sadece pazarlama / kazıklama sözcükleri diyelim.

Biraz büyük bir modeli almak belki seside serinliğide artırabilir.
Ürünün asıl amacı beni soğutması. Eski fanımı kullanırken arada bir kasaya üfletiyordum.

Bende linkteki ürünün 10 cm lik versiyonu var. Kulaklık takılıyken ses yok ama çıkarınca fan sesi geliyor. Balkon kapısını açmadan sıcaklık sorunum gitmiyor el terlemesini önlüyor ve çok hafif serinlik sağlıyor diyeyim...Büyük modelini alacağım 20 cmlik olanlardan birde öyle deneyeceğim baktım kesmezse vantilatöre yönelicem. :)

Serinlik için en iyi çözüm( düşük bütçe için) bildiğimiz büyük vantilatörler. 100 TL den başlıyor ne kadar kaliteliler bilemem 400 500 e kadar var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biri benzer ürünü incelemiş ultra sessiz demiş:D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı