Masa kliması önerisi

Woaax

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba umarım iyisinizdir Elazığ'da yaşıyorum ve burası çok sıcak, kirada olduğumuz için klima takamıyoruz ve güneş odama vuruyor. Bana bir masa kliması önerir misiniz? Ders çalışırken vb. kullanacağım teşekkürler.

Hocam max 350 civarı olsun.
Uygulamadan link atılmıyor ancak bunu buldum puanı yüksek.
-Hepsiburada
Screenshot_2023-07-24-11-47-52-598_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Hocam bu fiyatlara zor.

Arctic Air 3652 Portatif Mini Klima​

Masa kliması mı? Masaüstü vantilatörden mi bahsediyorsun. İlk defa duyuyorum masa kliması.
Neden yorum yapma gereğinde bulunuyorsun ozmn ? Veya yorum yapmadan önce neden araştırma yapmıyorsun ? Evet böyle bir teknoloji mevcut.

Uygulamadan link atılmıyor ancak bunu buldum puanı yüksek.
-Hepsiburada
Eki Görüntüle 1874367
Işığından dolayı pahali bence.
Hocam bu fiyatlara zor.

Arctic Air 3652 Portatif Mini Klima​

Neden yorum yapma gereğinde bulunuyorsun ozmn ? Veya yorum yapmadan önce neden araştırma yapmıyorsun ? Evet böyle bir teknoloji mevcut.
Hocam benim bütçeyi biraz aşıyor.

https://www.hepsiburada.com/robeve-...24V42K?magaza=RİMA&url_src=and-product-detail bu nasıl?

2 senedir yaz kış demeden kullanıyorum tavsiye ederim. Havalar çok sıcak olduğunda tam olarak iş yapmasada gene de beni bayağı memnun etti.

2 senedir yaz kış demeden kullanıyorum tavsiye ederim. Havalar çok sıcak olduğunda tam olarak iş yapmasada gene de beni bayağı memnun etti.

Hocam bir tik beni aşıyor ama avantajları ve dezavantajlari nedir? Ona gore alabilirim.

Geri
Yukarı