Masa kliması önerisi

Hocam bir tik beni aşıyor ama avantajları ve dezavantajlari nedir? Ona gore alabilirim.

Yani bir fanda nasıl bir avantaj dezavantaj verebilirim bilmiyorum fakat avantaj olarak 1-2-3 kademesi var, 1-2 aynı neredeyse. Dezavantaj olarak ise eğer kulaklık takmıyosan bir yerden sonra o fan sesi rahatsız edebilir. Beni hiç etmiyor alıştığımdan dolayıdır. Bir de bana göre avantaj olan şey ise prize bağlanabiliyor olması.

Neden yorum yapma gereğinde bulunuyorsun ozmn ? Veya yorum yapmadan önce neden araştırma yapmıyorsun ? Evet böyle bir teknoloji mevcut.
Olay çıkarmak için bahane falan mı arıyorsunuz? Burası da bir araştırma sitesi sayılır ve arkadaş vantilatör mü klima mı olduğunu sormuş. Siz de boş boş öneri yapmayın o halde bütçe yetmiyormuş.

Yani bir fanda nasıl bir avantaj dezavantaj verebilirim bilmiyorum fakat avantaj olarak 1-2-3 kademesi var, 1-2 aynı neredeyse. Dezavantaj olarak ise eğer kulaklık takmıyosan bir yerden sonra o fan sesi rahatsız edebilir. Beni hiç etmiyor alıştığımdan dolayıdır. Bir de bana göre avantaj olan şey ise prize bağlanabiliyor olması.
Evet bana da avantaj olur prize bağlanması fakat olumsuz yorumlar biraz fazla.

Hocam yapacak bir şey yok, zaten bende bahsettim çok sıcaksa yeterli gelmiyor diye. Ama şöyle bir durum var, o alacağınız USB'li fanlardan kat be kat daha iyi çünkü kendim denemiştim.
Anlarım,yani almasına bir masa vantilatörü alacağım sizinki anlıyorum 2 yazdır vb kullanıyorsunuz ama olumsuz değerlendirme biraz fazla var. https://www.hepsiburada.com/robeve-...24V42K?magaza=RİMA&url_src=and-product-detail bunu almaya sıcak bakıyorum.

Anlarım, yani almasına bir masa vantilatörü alacağım sizinki anlıyorum 2 yazdır vb kullanıyorsunuz ama olumsuz değerlendirme biraz fazla var. https://www.hepsiburada.com/robeve-masa-st-usb-fan-soutucu-vantilatr-klima-usb-girili-metal-serinletici-fan-vantilatr-masast-p-HBCV000024V42K?magaza=RİMA&url_src=and-product-detail bunu almaya sıcak bakıyorum.

O artık sizin tercihiniz. Ben sadece yaşadığımdan bahsettim, benim ellerim çok terliyor. Eskiden bu attığınızdan 2 tane tutardım elime ve sinirlenince kırardım hem ucuzdu hem performanssızdı. Sonra bunu aldım, yine vurdum sinirlenince fakat bana mısın demedi ve o 2 taneden daha performanslı. Tabii belki bu daha iyidir bilmiyorum fakat ben bunlara sıcak bakmıyorum.

Geri
Yukarı