Masa olmadan ders nasıl çalışılır?

• Konuyu başlatan Denji
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 9B
Ablanın tutumu çok yanlış. Yaşı gereği bazı şeylerin farkında olması gerek. Ailene değil, ablana baskı yapıp-yaptırırsan istediğin alanı elde edersin. Unutma değerli kardeşim, sen ailenin belki de en küçüğüsün. Ablana kendini acındır, işsiz mi gezeyim ya kötü bir lise kazanırsam gibi şeyler söyle. Ailende ona baskı yapsın. Anan baban kızmıyor mu ablana? Bak sinirlendim şimdi.

Bak şimdi aklıma geldi, bu nasıl abla ya? Hiç mi kalkmıyor çalışma masasından **. Fazla gerildim rahatsız ettiysem kusura bakmayın ama çok sinirlendim.

Sıkıntılı durumlar Allah yardımcınız olsun.
Amin kardeşim tüm ihtiyacı olanlara da yardım etsin
Ablanın tutumu çok yanlış. Yaşı gereği bazı şeylerin farkında olması gerek. Ailene değil, ablana baskı yapıp-yaptırırsan istediğin alanı elde edersin. Unutma değerli kardeşim, sen ailenin belki de en küçüğüsün. Ablana kendini acındır, işsiz mi gezeyim ya kötü bir lise kazanırsam gibi şeyler söyle. Ailende baskı yapsın. Anan baban kızmıyor mu ablana? Bak sinirlendim şimdi.
Sen ablamı bilmezsin cazgırdır kendisi bir bağırışı var babamı dövücek resmen
Ben daha yeni internetten aldım 300 liraya
Benim max.bütçem 150-200
Ablanın tutumu çok yanlış. Yaşı gereği bazı şeylerin farkında olması gerek. Ailene değil, ablana baskı yapıp-yaptırırsan istediğin alanı elde edersin. Unutma değerli kardeşim, sen ailenin belki de en küçüğüsün. Ablana kendini acındır, işsiz mi gezeyim ya kötü bir lise kazanırsam gibi şeyler söyle. Ailende ona baskı yapsın. Anan baban kızmıyor mu ablana? Bak sinirlendim şimdi.

Bak şimdi aklıma geldi, bu nasıl abla ya? Hiç mi kalkmıyor çalışma masasından **. Fazla gerildim rahatsız ettiysem kusura bakmayın ama çok sinirlendim.
Hayır hayır hiç sorun değil öfkemden intihar edeecek derecedeyim artık ağlamaktan gözlerim yanıyor
300 liralık bir çalışma masası için bu kadar tantana boşuna değil mi? Bence doğru düzgün bir şekilde anneniz ve babanıza masam olursa daha rahat çalışabilirim derseniz alırlar
Ablama söz geçiremiyorlar ki

Allah yardımcın olsun kardeşim, benim de öyle bir kız kardeşim var. Allah'tan büyüğüm ve annemin yardımıyla masadan taşıyabiliyorum onu. O da senin ablan gibi, cazgır.

Hepsiburada'da çok güzel çalışma masaları mevcut bütçene göre. Yaz bakayım arama kısmına, yorumları da okuyarak hoşuna gideni al.

Allah yardımcın olsun kardeşim, benim de öyle bir kız kardeşim var. Allah'tan büyüğüm ve annemin yardımıyla masadan taşıyabiliyorum onu. O da senin ablan gibi, cazgır.

Hepsiburada'da çok güzel çalışma masaları mevcut bütçene göre. Yaz bakayım arama kısmına, yorumları da okuyarak hoşuna gideni al.
Peki çok teşekkürler

Ben şahsen katlanabilir masa almasını tavsiye ederim.Tabiki kendi tercihi

Geri
Yukarı