Masa üstü resimleriniz

@Ella Freya Yeter ancak ileri seviye için onunla birlikte AutoCAD, Cinema 4D gibi diğer programların yanında render için Vray, Corona, Octane ve ek görselleştirmeler için After Effects, Photoshop gibi başka programları da öğrenmen iyi olur. Ayrıca 3ds Max ile çok uğraşmana da gerek olmayabilir, Unity Engine üzerinden hepsine çalışabilirsin. Yakın zamanda muhtemelen iyice revaçta olacaktır modelleme/görselleştirme alanında oyun motoru kullanımı.

@f3turan Merhabalar Turan bey, ben sistem toplamak istiyorum bütcem 7000TL civarı Vatan'dan toplayacağım yardımcı olur musunuz? Kendim 5500XTLI bir sistem topluyorum ortalama 6 bini buluyor hazır sistemlere bakıyorum RTX2060'lı neredeyse 7000E alınıyor çoğunlukla FPS oyunları oynamak için kullanacağım. Önerinizi bekliyorum.

@f3turan Merhabalar Turan bey, ben sistem toplamak istiyorum bütcem 7000TL civarı Vatan'dan toplayacağım yardımcı olur musunuz? Kendim 5500XTLI bir sistem topluyorum ortalama 6 bini buluyor hazır sistemlere bakıyorum RTX2060'lı neredeyse 7000E alınıyor çoğunlukla FPS oyunları oynamak için kullanacağım. Önerinizi bekliyorum.
Sanırım forumda yenisiniz. Konuyla alakasız mesaj yazmak kural ihlali. Haberiniz olsun. Rastgele bir konuya mesaj yazacağınıza yeni konu açın. Orada size yardımcı olunur. Eğer benim de yardımcı olmamı istiyorsanız beni etiketleyin.

Sanırım forumda yenisiniz. Konuyla alakasız mesaj yazmak kural ihlali. Haberiniz olsun. Rastgele bir konuya mesaj yazacağınıza yeni konu açın. Orada size yardımcı olunur. Eğer benim de yardımcı olmamı istiyorsanız b.

Sanırım forumda yenisiniz. Konuyla alakasız mesaj yazmak kural ihlali. Haberiniz olsun. Rastgele bir konuya mesaj yazacağınıza yeni konu açın. Orada size yardımcı olunur. Eğer benim de yardımcı olmamı istiyorsanız beni etiketleyin.

Bilmiyordum sağ olun uyarınız için yaklaşık 4 gündür takip ediyorum formu.

Geri
Yukarı