Masajlı oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
15000

melih.budak

Kilopat
Herkese selam,

Boyum 185 cm ve kilomda yaklaşık 115 kg civarında. Bu özelliklerde masajlı ve gerçekten ergonomik bir koltuk arıyorum. Skolyoz ve bel ağrıları çok çeken birisiyim ve bunları artık yaşamak istemiyorum.

Şu an kullandığım bilindik bir markanın oyuncu koltuğu. Alırken özellikle 120 - 130 kilo taşıdığını söylediği için almıştım lakin mekanizmasının bağlı olduğu oturma kısmı vidasında bir problem oldu. Bunu ikinci kez yaşadığım için koltuğu değiştirme kararı aldım.

Şimdi ise yukarıda bahsettiğim özelliklere sahip dayanıklı ve konforlu bir oyuncu koltuğu arayışındayım. Yaklaşık 10 ila 15 bin TL kadar bir bütçem var. Yeter ki sağlığımı koruyabileyim.

Ek olarak eğer varsa ayak uzatma da opsiyonlar arasında olabilir.

Şimdiden tüm cevaplarınız için teşekkür eder iyi sosyaller dilerim. 😊

Peki bu koltuğu kullanıyor musunuz? Yani uzun vadede mekanizmalarının hasar görme ihtimali var mıdır? Çünkü fotoğraftan baktığımda benim şu an kullandığım koltuğumdaki mekanizmalarla neredeyse aynı görünüyor.

Bu koltugu 2 3 ay kadar kullandım ve bir sorun yaşamadım ama içine sinmedi ise alma derim.

Bu koltugu 2 3 ay kadar kullandım ve bir sorun yaşamadım ama içine sinmedi ise alma derim.

Hala aktif olarak kullanıyor musunuz peki? Görünüş olarak hoşuma gitti. Masaj özelliği de var. Tek aklıma takılan kısmı mekanizmaları ve ergonomisi. Bel ağrısı yapmıyor ve rahat bir deneyim sunuyorsa tercih listesine eklenebilir.

Hala aktif olarak kullanıyor musunuz peki? Görünüş olarak hoşuma gitti. Masaj özelliği de var. Tek aklıma takılan kısmı mekanizmaları ve ergonomisi. Bel ağrısı yapmıyor ve rahat bir deneyim sunuyorsa tercih listesine eklenebilir.

Bende bel ağrısıdır falan çok yaşayan birsiyim bunu almadan önce çok kötüydum aldık 3 4 gün sonra farkını gösterdi bence tercih listesine ekle ama 10 - 15k diyorsunuz daha iyisini bulmak mümkün.

Bende bel ağrısıdır falan çok yaşayan birsiyim bunu almadan önce çok kötüydum aldık 3 4 gün sonra farkını gösterdi bence tercih listesine ekle ama 10 - 15k diyorsunuz daha iyisini bulmak mümkün.

Bütçeyi gerçekten sağlık amaçlı yüksek tuttum. Normalde bir şeylere bu kadar çok para veren birisi değilim. Fakat son zamanlarda bel sağlığım ciddi anlamda kötü durumda ve aldığım koltuğu bir kere alıp artık rahat etmek istiyorum.

Öneriniz için de çok teşekkür ederim. Listeye ekledim ayrıca çok da beğendim koltuğu. Farklı önerileriniz de olursa onları da okumayı çok isterim.

Geri
Yukarı