"Maşallah şuna bak"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumlara bakayım dedim. Videonun yorumları aktroll, feministler ve kızlara yaranmaya çalışan tiplerle dolu. Kanser oldum yorumlara. Ah güzel ülkem. Ne hale getirdiler seni.

İlber Hoca'nın da böyle bir lafı, bir öğrencinin arkasından söyleyecekken "yanlışlıkla" konuşma bitmeden hemen önce söyleceğini sanmıyorum. Kaç yaşında olursa olsun kafa zehir, "Hatuna bak bee!" gibi bir manada söyleyecekse konuşmanın bitmesini bekleyecek, bittiğinden emin olunca söyleyecek kafa var adamda. Muhtemelen bambaşka bir şey söylüyordu, bambaşka bir şey anlaşıldı.

Bir de İlber Hoca gibi bir insan ile insanlığı meçhul tacizcileri karşılaştırıyorsunuz, ayıp. Gerçekten ayıp.

Yine herkes birilerinin ahlak şovalyesi kesilmiş, maşallahın tonlamasına kadar inceleyorlar bir de. Ne diyeyim artık bilemiyorum kimsenin işi gücü kalmadı mı gerçekten?

Yine herkes birilerinin ahlak şovalyesi kesilmiş, maşallahın tonlamasına kadar inceleyorlar bir de. Ne diyeyim artık bilemiyorum kimsenin işi gücü kalmadı mı gerçekten?

Hayır büyük ihtimalle. Ağlayan sızlayan ama hiçbir şeye çaba göstermeyen tembel insanlarız. Boş boş gündemlerle kalp kırarız biz. Olur mu faydalı bir şeyler yapsak.

Kadın, Ortaylı'nın çocuğu yaşında. Maşallah şuna bak lafı sadece o anlamda olmuyor. İnsan sevdiği, iyi gördüğü birine de diyebiliyor. Sadece duygusal anlamda değil bu söz. Mabadınızla dinlemeyin :)

Sonuçta güzel bir bayan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı