Masanın altına konulan kasa sağlıklı olur mu?

Dark DKCF128ARGB 12 cm Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe mevcut kullandığım fan bu. 3 adet kullanıyorum, fan fiyatlarından haberdar olmadığım için bütçeyi pek bilmiyorum. Işıklı birşey olursa görüntü açısından iyi olur. FRGB de olabilir.
Şu anki fanların ortalamanın altında bir kasa fanı.

Şu üçlü set hiç fena değil fiyatına nazaran. CFM değeri bir radyatör fanı kadar olmasa da kasa için yeterli gelecektir.

PWM fanlar ve çoğaltıcı kablo falan da veriyorlarmış yanında. Ana kartının tekbir fan girişine üçünü de takabilirsin. Sonra elveda ses :) Sistem ısısına göre otomatik hızlanırlar.

ARGB kontrolcün var mı bilmiyorum ama ana kartında da varsa direkt bağlanabiliyor 5v 3Pin girişine.

Şu anki fanların ortalamanın altında bir kasa fanı.

Şu üçlü set hiç fena değil fiyatına nazaran. CFM değeri bir radyatör fanı kadar olmasa da kasa için yeterli gelecektir.

PWM fanlar ve çoğaltıcı kablo falan da veriyorlarmış yanında. Ana kartının tekbir fan girişine üçünü de takabilirsin. Sonra elveda ses :) Sistem ısısına göre otomatik hızlanırlar.

ARGB kontrolcün var mı bilmiyorum ama ana kartında da varsa direkt bağlanabiliyor 5v 3Pin girişine.
Teşekür ederim. Hocam 650 tl fan için biraz fazla değilmi?

Geri
Yukarı