Masaüstü arkaplanım laptopumla aynı oldu

oki

Hectopat
Masaüstü PC'mi Antalya'dan İstanbul'a getirdim, kurdum ve bir baktım ki İstanbul'daki kardeşimin laptopundaki arkaplan benim PC'min arkaplanı olmuş. Bu nasıl mümkün olmuş olabilir? Aynı ağa bağlandığım için olabilir mi?(Hiç başıma gelmedi daha önce) Aklıma gelen ikinci ihtimal kardeşimin laptopunu eskiden ben kullanıyordum, benim Microsoft hesabım orada açık kaldı, ondan dolayı bir etkileşim mi oldu acaba? Aklına mantıklı bir açıklama gelen buyursun gelsin.

Aynı hesap kullanıldığı zaman olabiliyor. Ofis, laptop ve PC'de aynı hesabı kullanıyorum ve bu durumu yaşıyorum.

Masaüstü PC'mi Antalya'dan İstanbul'a getirdim, kurdum ve bir baktım ki İstanbul'daki kardeşimin laptopundaki arkaplan benim PC'min arkaplanı olmuş. Bu nasıl mümkün olmuş olabilir? Aynı ağa bağlandığım için olabilir mi?(Hiç başıma gelmedi daha önce) Aklıma gelen ikinci ihtimal kardeşimin laptopunu eskiden ben kullanıyordum, benim Microsoft hesabım orada açık kaldı, ondan dolayı bir etkileşim mi oldu acaba? Aklına mantıklı bir açıklama gelen buyursun gelsin.
Profil Fotoğrafınız Recess <3 Skrillex fanı mısınız?

Kod:
Başlat > Ayarlar > Hesaplar > Ayarlarınızı eşitleyin.
Tema eşitleme ayarını kapatın. Sonra duvar kağıdı resminizi değiştirin.

Screenshot_4.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı