Masaüstü bilgisayar için hoparlör önerisi

Ürünün siparişini geçtim. Elime ulaştığında biraz kullanayım test edeyim o zaman işaretlerim.

Tamamdır hocam.

Ürünün siparişini geçtim. Elime ulaştığında biraz kullanayım test edeyim o zaman işaretlerim.

Hocam ek olarak söyleyelim eğer aldıysanız ben merakımdan denedim siz denemeyin ucundaki plastikler biraz hassas dokunmadığınız sürece bir şey olmaz yoksa içe kıvrılıyor.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam.

Hocam ek olarak söyleyelim eğer aldıysanız ben merakımdan denedim siz denemeyin ucundaki plastikler biraz hassas dokunmadığınız sürece bir şey olmaz yoksa içe kıvrılıyor.
Tamamdır bunu dediğiniz iyi oldu, o kısımlara dokunmam öyleyse. 😂

@TORHSTEM Ürün elime bugün ulaştı, hemen test ettim. Fiyatına göre gayet iyi ses kalitesi, 20 - 40 ses seviyelerinde kullanmaya başladım. Yeterli şiddette geldi. Üründen şimdilik memnun kaldım, şık da duruyor. Ucuz yollu hallettim sayenizde, teşekkür ettim. Çözüm olarak işaretledim.

Çözüm olarak işaretledim lakin moderatörler reddetti maalesef hocam, şansınıza küsün. 😁

IMG_7613.JPG

Son düzenleme:
Tamamdır bunu dediğiniz iyi oldu, o kısımlara dokunmam öyleyse. 😂

@TORHSTEM ürün elime bugün ulaştı, hemen test ettim. Fiyatına göre gayet iyi ses kalitesi, 20 - 40 ses seviyelerinde kullanmaya başladım. Yeterli şiddette geldi. Üründen şimdilik memnun kaldım, şık da duruyor. Ucuz yollu hallettim sayenizde, teşekkür ettim. Çözüm olarak işaretledim.

Çözüm olarak işaretledim lakin moderatörler reddetti maalesef hocam, şansınıza küsün. 😁

Eki Görüntüle 2170125

Ne demek hocam canınız sağ olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı