Masaüstü bilgisayar için Wi-Fi adaptör önerisi

Seul Force

Kilopat
Merhaba, güncel olarak Everest-ewn999'un driverları çok eski olduğundan dolayı indirme yaparken internet bağlantısını kesiyor. Bundan dolayı da yeni bir adaptör almam gerek.

Şu anlık aklımda AirTies AIR-4820 var. Sizce alınır mı? Bunu tercih etme nedenim ise üründe Ethernet portu bulunması, interneti bilgisayarıma Ethernet ile bağlamak benim için daha sağlıklı olur.

Sizin önereceğiniz F/P bir ürün var mıdır?

Not: Maksimum bütçem 1000TL.

Değerlerim bunlar.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-03 180415.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-03 180415.png
    46,5 KB · Görüntüleme: 472

Oradanda internet kablosu kullan en sağlıklısı.

Eki Görüntüle 1655920

Sen öyle deyince aklıma şöyle bir fikir geldi, bende şu anda TP-Link RE305 model bir menzil genişletici var ve bu cihazın altında da bir adet Ethernet çıkışı var. Şimdi ben bu üründen bir adet daha satın alıp bu ürünleri birbirine bağlasam ve 2. ürünü kendi odama koyup ürünün altındaki Ethernet portundan bilgisayarıma interneti aktarsam nasıl olur?

Bunları bir anlık aklıma gelen fikirden yazdım. Anlamadığın bir yer varsa sorabilirsin.

Sen öyle deyince aklıma şöyle bir fikir geldi, bende şu anda TP-Link RE305 model bir menzil genişletici var ve bu cihazın altında da bir adet Ethernet çıkışı var. Şimdi ben bu üründen bir adet daha satın alıp bu ürünleri birbirine bağlasam ve 2. ürünü kendi odama koyup ürünün altındaki Ethernet portundan bilgisayarıma interneti aktarsam nasıl olur?

Bunları bir anlık aklıma gelen fikirden yazdım. Anlamadığın bir yer varsa sorabilirsin.
Birtane daha neden alacaksın ki? Koy PC yanındaki prize ordan çek kablo?

Bir tane daha neden alacaksın ki? Koy PC yanındaki prize oradan çek kablo?

Zaten şu anda kullandığım çoğaltıcı modemin sinyalinin evin arka taraflarına ulaştırmak için var ve evin ortasından odama kablo da çekemem. Ondan dolayı 2. yi alıp odama koymayı planlıyorum.

1675506704554.png

Şu anlık aklımda belirlediğim plan bu.

Bugün içerisinde router ı almayı planlıyorum. Akşam saatlerine kadar önerilere açığım :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı