Masaüstü bilgisayar ile Wi-Fi'a bağlanabilir miyim?

KİRLİ14

Hectopat
Yer
BOLU
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlar sistem siparişi verdim. Montajı ile beraber. Evde internet modemi var fakat diğer odada. Şu ana kadar hep laptop kullandım. İlk defa sistem kullanacağım için soruyorum. Bilgisayarım gelince evdeki Wi-Fi'ye bağlanamayacak mıyım ben? Ekstra bir şey mi almam lazım. Kablo çekmem imkansız. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızda dahili Wi-Fi özelliği varsa doğrudan bağlanabilirsiniz. Yoksa PCIe veya USB harici Wi-Fi alıcısı almanız gerek.
Gigabyte b450 gaming x 3600mHz (O.C)
Nasıl anlayabilirim ne diye aratıcam googlede?
Birde bu anakarta uyumlu wifi adaptörü önerebilir misiniz? Laptopla 20 mgbıt alıyordum wifi ile. Alacağım adaptörle yine bu hızı alabilir miyim?

Wi-Fi tavsiye etmiyorum, ben ASUS PCI-N10 kullanıyordum, ara ara ping çıkışları oluyor kablo güzel bir şey, ama mecbursanız aynı üründen tavsiye ederim.

Hocam
Wi-Fi tavsiye etmiyorum, ben ASUS PCI-N10 kullanıyordum, ara ara ping çıkışları oluyor kablo güzel bir şey, ama mecbursanız aynı üründen tavsiye ederim.
laptopta ki aldığım hız kadar alamam mı? Almam için iyi bir adaptörmü almam gerek? Laptopta çok az pingim oluyordu. 20 mgbıt hızı görüyordum. Laptoptaki performanstan daha kötü müdür herhangi bir adaptör? Montajı kolay mı? Kolay değilse topladığım sistem haricinde ekstradan sinerji.com dan alıp not olarak ekleyin diye yazacağım.

Hocam

Laptopta ki aldığım hız kadar alamam mı? Almam için iyi bir adaptörmü almam gerek? Laptopta çok az pingim oluyordu. 20 mgbıt hızı görüyordum. Laptoptaki performanstan daha kötü müdür herhangi bir adaptör? Montajı kolay mı? Kolay değilse topladığım sistem haricinde ekstradan sinerji.comdan alıp not olarak ekleyin diye yazacağım.

Kesinlikle laptoptan iyi bir internet gücünüz olur merak etmeyin. Ama bir CAT6 kablosununda yerini tutamaz bunu unutmayın. Montajı çok çok basit tak çalıştır cinsinden. İsterseniz USB formatlı olanlarıda alabilirsiniz.

Kesinlikle laptoptan iyi bir internet gücünüz olur merak etmeyin. Ama bir CAT6 kablosununda yerini tutamaz bunu unutmayın. Montajı çok çok basit tak çalıştır cinsinden. İsterseniz USB formatlı olanlarıda alabilirsiniz.
Neye göre almalıyım bir kıstas var mı? Neye göre iyi veya kötü
Hocam. Kablo çekerimde duvarları delmek istemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı