Masaüstü Bilgisayar kargolamak

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
iç mimar
Masaüstü kasa ve monitör sattım.
Aras kargoya gidip kutu almayı düşünüyorum. Onlarda baloncuklu koruma şeylerinden var mıdır? Güzelce sarayım da yeni sahibine hasar görmeden gitsin istiyorum.
Paketlemeyi kargoya gidip orada yapacağım, bu mümkün müdür? Sağlam olur mu?

Masaüstü kasa ve monitör sattım.
Aras kargoya gidip kutu almayı düşünüyorum. Onlarda baloncuklu koruma şeylerinden var mıdır? Güzelce sarayım da yeni sahibine hasar görmeden gitsin istiyorum.
Paketlemeyi kargoya gidip orada yapacağım, bu mümkün müdür? Sağlam olur mu?
Ben gönderdim, deli gibi çalışan makinanın fanı düşmüş ve işlemci pinleri yamulmuş. Bana zararı olmadı ben düzgün gönderdiğimi söyledim bitti gitti.

Ekran kartının oynamamasını sağlayın yeterli olur. Onun dışında dediklerinizi de yaparsanız sizden kaynaklı bir şey olmaz daha.
Ekran kartı kasa içinde vidalı şekilde. Çıkarıp yollamak isterdim ama gidecek kişi çok anlamıyormuş. Allah'a emanet artık 😅 çok gerilim yav.
Ekran kartı ve kule soğutucu gibi Anakarta ağırlık yapan parçaları çıkarmayı unutma

ASUS OC GT 1030 var. Kule tipi fan da yok. Ağırlık yapmazlar sanırım.

Ekran kartı kasa içinde vidalı şekilde. Çıkarıp yollamak isterdim ama gidecek kişi çok anlamıyormuş. Allah'a emanet artık 😅 çok gerilim yav.

ASUS OC GT 1030 var. Kule tipi fan da yok. Ağırlık yapmazlar sanırım.
Ekran kartıyla güç kaynağının arasına köpük koyun kart aşağı doğru oynamasın, yoksa kırılır. Kargocuların bazıları futbol oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı