Masaüstü bilgisayar televizyona nasıl bağlanır?

HDMI kablosu ile bağlayabilirsin.
61TQlkXIX+L._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Hem girişin hem çıkışın destekliyor olması gerekiyor. HDMI sürümünün 1.4 ve üzeri olması yeterli değil. Bunun harici çoğu HDMI kablolarda 60 hz sınırı var.
TV zaten 120hz giriş destekliyor bilgisayarın çıkış versiyonunu biliyorsunda 60hz sınırı var diyorsun sanırım? Kablonun da hdmı versyonları var pazardan alma 20 liralık kablo kullanacak hali yok. Versiyondan versiyona değişir 60hz sınırı olduğunu neye göre söylüyorsun?

TV zaten 120hz giriş destekliyor bilgisayarın çıkış versiyonunu biliyorsunda 60hz sınırı var diyorsun sanırım? Kablonun da hdmı versyonları var pazardan alma 20 liralık kablo kullanacak hali yok. Versiyondan versiyona değişir 60hz sınırı olduğunu neye göre söylüyorsun?
Okuma yazman yok mu dostum? Sorduğun sorunun cevabı cevap yazdığın mesajda var zaten :D

Okuma yazman yok mu dostum? Sorduğun sorunun cevabı cevap yazdığın mesajda var zaten :D
Aynen öyle abicim benim, 60hz sınırı var diyorsun, kabloda 60hz sınırı yok diyorum. Giriş çıkışa yazıyorsun, TV zaten 120HZ giriş olarak destekliyor diyorum, konu sahibi belirtmediği halde bilgisayarın çıkış versiyonunu biliyormuş gibi halen sınır var diyorsun :D Konu hakkında bilgin yoksa yazma abicim, neye dayanarak ilk mesajda hdmı'da 60hz limit var diyorsun ona şaşırıyorum :D Böyle cesaret yok.

Geri
Yukarı