Masaüstü bilgisayar vs dizüstü bilgisayar

BlackArr0w

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Gtx 1650 - İntel(R) Core(TM) i5 10300H - 8 GB Ram
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben Casper Nirvana kullanıyorum (2013 model + Win 7). Sizce masaüstü PC'ye geçmeli miyim? Bu durumda önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer gittiğiniz yerlere götürecek bilgisayar aramıyorsanız masaüstü güzel bir tercih olacaktır. Eğer sürekli bir yerlere bilgisayarınızı götürecekseniz laptop derim. Ama laptop fiyatları çok pahalı. Dolar 9-10'lara vurmadan bence bir masaüstü alın. :)

Eğer oyun oynayan biriyseniz oyun bilgisayarı(masaüstü)alın. Eğer üniversite, seyahat, yatakta film gibi aktiviteler varsa laptop işinizi daha çok görecektir.

Sık sık seyahat ediyorsan ve oyunları yanında taşımak istiyorsan Laptop. Ama sabitsen yani ev dışına çıkmıyorsan Masaüstü. Bu arada Laptop fiyatları acayip pahalandı erken davran.

Eğer oyun oynayan biriyseniz oyun bilgisayarı(masaüstü)alın. Eğer üniversite, seyahat, yatakta film gibi aktiviteler varsa laptop işinizi daha çok görecektir.
Teşekkür Ederim Masaüstü PC ye Geçiyorum <3😃
Eğer gittiğiniz yerlere götürecek bilgisayar aramıyorsanız masaüstü güzel bir tercih olacaktır. Eğer sürekli bir yerlere bilgisayarınızı götürecekseniz laptop derim. Ama laptop fiyatları çok pahalı. Dolar 9-10'lara vurmadan bence bir masaüstü alın. :)
Tamamdır 👍

Geri
Yukarı