Masaüstü bilgisayara Android nasıl kurulur?

OpenGL Amd'ye ait olduğu eski Atilerden 1650X Pro ile performans düşüşü olur mu?
PC de çoğu ekran kartı directx ve opengl beraberdir. Burda sorun o değil. PC ile Android farklı platformlar ve donanımların mimarisi farklı. PC de anrdoid her zaman bir miktar kayıp olacaktır. Bunun dışında en büyük sorun optimizasyon. Önemli olan şey optimizasyon, ki o da kötü.

PC de çoğu ekran kartı directx ve opengl beraberdir. Burda sorun o değil. PC ile Android farklı platformlar ve donanımların mimarisi farklı. PC de anrdoid her zaman bir miktar kayıp olacaktır. Bunun dışında en büyük sorun optimizasyon. Önemli olan şey optimizasyon, ki o da kötü.
An itibari ile android 4.4.4 r3 kurmayı başardım açılışta türkçe dili seçtim ardından google hesabımı yazıp devam ettim ve öyle takıldı kaldı. Şimdi Android 4.4.4 r5 versiyonunu deniyecem bakalım sorun çıkacak mı.
4.4.4 r5 versiyonunu kurdum yine google hesabımı girdim geçtim ve yine takıldı öyle kaldı pfff..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı