Masaüstü bilgisayara en az 500 GB SSD önerisi

kaanu034

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, sistemimde Toshiba 240GB 55-540Mbps SATA3 SSD bulunmakta. Alırken gerektiğinde ilave SSD takabilirsiniz demişlerdi. Min 500GB SSD önerisi yapabilir misiniz? SATA tipi biraz eski sanırım, onu da değiştirmem gerekir mi? Oyun oynamak için kullanıyorum sistemi.

ASRock B450M-HDV r4.0

M.2 girisi var.

Kioxia'dan DRAM oldugu icin onu almanı ve Windows kuracaksin muhtemelen, daha iyi olur.

M.2 girisi var.

Kioxia'dan DRAM oldugu icin onu almanı ve Windows kuracaksin muhtemelen, daha iyi olur.
Oyunlara yer yetmediği için alıcam, windowsu yeni alacağıma mı kurmalıyım eskisinde kalmasın mı? Yeni olanın okuma yazması daha iyi diye oraya mı almalıyım?

Birde hangi ssd tipi yuvaları var kendim araştırmak için öğrenmek istiyorum

Oyunlara yer yetmediği için alıcam, windowsu yeni alacağıma mı kurmalıyım eskisinde kalmasın mı? Yeni olanın okuma yazması daha iyi diye oraya mı almalıyım?

Birde hangi ssd tipi yuvaları var kendim araştırmak için öğrenmek istiyorum
M.2 vs Sata girişi var. M2'de olması daha iyi.

Oyunlara yer yetmediği için alacağım, Windows'u yeni alacağıma mı kurmalıyım eskisinde kalmasın mı? Yeni olanın okuma yazması daha iyi diye oraya mı almalıyım?

Bir de hangi SSD tipi yuvaları var kendim araştırmak için öğrenmek istiyorum.

4 tane SATA SSD, 1 tane M.2 SSD takilabilir.

1TB alacaksaniz bunu alin. Muhtemelen fiyati duser, su an pahalanmis.

500GB olacaksa bu da guzeldir.

Format atmadan taşıyabilir miyim yeni SSD'ye?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı