Masaüstü Bilgisayara SSD Kurulumu Nasıl Yapılır?

neşelienginar

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Kingston marka bir SSD aldım. İşletim sistemini formatlamadan SSD' ye nasıl akatarabilirim? Hem kurulum hem de işletim sistemini kurmak için kaynak önerebilir misiniz?

Peki masaüstünde Harddisk' e hiç dokunmuyacağım değil mi hocam. Çünkü Laptopta SSD ile HDD' nin yerini değiştirdiler.

Masaüstünde kasa içerisinde boş bulduğun bir yere takabilirsin. 2-3 vidayla sabitlemende SDD'nin daha güvende kalmasını sağlar.

Masaüstünde kasa içerisinde boş bulduğun bir yere takabilirsin. 2-3 vidayla sabitlemende SDD'nin daha güvende kalmasını sağlar.
Kardeş masaüstüne monte ettim ancak format atmadan kurulu sistemi nasıl geçirebilirim SSD' ye. Arkadaşın attığı video da USB ile bunu sağlıyorlar. Başka bir yolu yok mu bunun?

Hocam bir kaynak falan önerebilirseniz çok sevinirim.

Mevcut hard diskinizin içinde işletim sistemini SSDnize taşıyamazsınız. Verilerinizi kurtarmak istiyorsanız SSDnize işletim sistemi kurup verilerinizi HDDden aldıktan sonra HDDnizi formatlamak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı