Masaüstü bilgisayarda kablosuz kulaklık olur mu?

alppremiere

Hectopat
Masaüstü bilgisayarımda halihazırda kablolu oyuncu kulaklığım var. Ama üniversitede uzaktan eğitim yaparken tüm gün kafamda baskı yapıyor.
Bende kulak içi kulaklık almak istedim ama masaüstü bilgisayarlarda Bluetooth olmuyormuş. Araştırdım ve USB Bluetooth adaptörü almam gerektiğini öğrendim. Ama almak istediğim kulaklık Xiaomi'nin kulak içi kulaklığı ve Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip. Ama internette gördüğüm adaptörler Bluetooth 4.0 özelliğinde. Bluetooth 4.0 adaptörü takarsam o kulaklığı kullanabilir miyim? Kulak içi kulaklık PC'de kullanılır mı?
Kulaklık:Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatı
Adaptör:TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör Fiyatı

Masaüstü bilgisayarımda halihazırda kablolu oyuncu kulaklığım var. Ama üniversitede uzaktan eğitim yaparken tüm gün kafamda baskı yapıyor.
Bende kulak içi kulaklık almak istedim ama masaüstü bilgisayarlarda Bluetooth olmuyormuş. Araştırdım ve USB Bluetooth adaptörü almam gerektiğini öğrendim. Ama almak istediğim kulaklık Xiaomi'nin kulak içi kulaklığı ve Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip. Ama internette gördüğüm adaptörler Bluetooth 4.0 özelliğinde. Bluetooth 4.0 adaptörü takarsam o kulaklığı kullanabilir miyim? Kulak içi kulaklık PC'de kullanılır mı?
Kulaklık:Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatı
Adaptör:TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör Fiyatı

Eğer Bluetooth destekliyorsa veya USB alıcısı varsa neden olmasın.

Bluetooth 4.0 adaptör ile Bluetooth 5.0 kulaklık kullanabilirsin, sadece kulaklık Bluetooth 4.0 hızında çalışır.

Masaüstü PC'de kablosuz kulaklık olur, niye olmasın.

Sağ ol yanıtın için şey sorucam. Ben de Logitech M185 kablosuz mouse var. Onun adaptörünü kasaya takıyorum. Sorum şu o adaptör bilgisayarıma bloutooth özelliği de sağlıyor mu? Yani sorduğum sorudaki kulak içi kulaklığı bu mouseun adaptörü sayesinde kullanabilir miyim? Yoksa bu sadece mouse özel bir adaptör mü?

Geri
Yukarı