Masaüstü bilgisayarda kasadan açılıp kapanma sesi geliyor

Lesnarr

Zeptopat
Daha fazla  
Oyun oynarken ya da oyun kurarken örnek olarak Valorant kurarken açılıp kapanma sesi geliyor sonra da bilgisayar çöküyor. Fakat mesela Valorant kurmaya başladığım anda açılıp kapanma sesi gelmeye başlıyor ve indirmeyi duraklattıgimda ses gidiyor. Öncesinde böyle bir sorun yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an bu durumda ve bilgisiyari kapattım artık. Benden bu kadar galiba. Sesi hala kafamda ötüyor biraz zor unutacağım galiba. Ben bu kasayı bilgisiyarciya götürsem halledilir mi?

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için maalesef ben cozemiyecegim galiba. Muhtemelen bilgisiyarciya götüreceğiz zamanınız çaldım. Kusura bakmayın. İyi günler..
Estağfurullah Ne kusuru. Geçmiş olsun tekrardan.

HDD c sürücüsünü mü kapsıyor sadece? Çünkü c diskinde sadece Windows var. Önemli dosyalar ve resimler diğer disklerde hep.
Windows SSD'ye kurulduğu için(C:sürücüsü) işletim sistemi ile ilgili bir sorun yaşamazsınız. Ama HDD'deki verilerinizi kaybetmeniz olası.

Estağfurullah Ne kusuru. Geçmiş olsun tekrardan.

Windows SSD'ye kurulduğu için(C:sürücüsü) işletim sistemi ile ilgili bir sorun yaşamazsınız. Ama HDD'deki verilerinizi kaybetmeniz olası.
Şimdi benim h sürücüsunde olan resimler mesela HDD' de mi hep?

Dediğim gibi bilgisiyarda ssd'de var ssd'de bir sıkıntı yok anladığım kadarıyla bilgisayarda c sürücüsü ile birlikte h,g,f,d sürücüleri de var ve tüm önemli dosyalar h,g,f,d sürücülerinde c diskinde ise sadece Windows yüklü. Benim kurtarmam gereken h,g,f,d sürücülerindeki dosyalar mi?

Son düzenleme:

Dediğim gibi bilgisiyarda ssd'de var ssd'de bir sıkıntı yok anladığım kadarıyla bilgisayarda c sürücüsü ile birlikte h,g,f,d sürücüleri de var ve tüm önemli dosyalar h,g,f,d sürücülerinde c diskinde ise sadece Windows yüklü. Benim kurtarmam gereken h,g,f,d sürücülerindeki dosyalar mi?
Evet... C: sürücüsü SSD üzerinde. Diğer sürücüler HDD üzerinde.
C: sürücüsü dışındaki tüm verileri yedeklemelisiniz.

Evet... C: sürücüsü SSD üzerinde. Diğer sürücüler HDD üzerinde.
C: sürücüsü dışındaki tüm verileri yedeklemelisiniz.
Teşekkür ederim. Dedigim gibi gerçekten benden bu kadar kaç gündür saatlerce uğraşıyorum. Kaç yıllık bilgisiyarcimiz olan abiye götüreceğim inşallah artık orada yapacağız bir şeyler Allah'ın da izniyle.

Geri
Yukarı