Masaüstü bilgisayarı telefon internetine bağlamak için adaptör önerisi

raksibu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS 11 GB 384Bit GTX 1080Ti GDDR5X
Intel i7 8700K
32 GB RAM
512GB M2 SSD
1 TB HDD
Asus ROG Sıvı Soğutma
650W 80 Plus PSU
Meslek
Grafik Tasarım - SEO Uyumlu Içerik Yazarı
Masaüstü bilgisayarımı telefonun mobil verisine bağlamak istiyorum. Wi-Fi adaptör önerisi bekliyorum, fiyatları bilmediğim için fiyat performans ürünü olmasını istiyorum.

USB ile bağlanabilirsiniz, hız daha stabil olur.
Nasıl olacak o yardımcı olabilir misin.
Ayırdığınız bir bütçe var mı?

hayır yok ne kadar ucuz o kadar iyi diye düşünüyordum fakat USB ile yapabiliyorsam gerek kalmamış olur teşekkür ederim yardım ettiğiniz için.

Nasıl olacak o yardımcı olabilir misin?

USB tethering diye bir ayar var şarj kablosununun bir ucunu bilgisayara bir ucunu telefona takın ayarlar>bağlantı ve paylaşım>usb tethering ben Xiaomi kullanıyorum Xiaomi de bu yolu izleyerek bağlanılıyor kullandığınız telefonun marka ve modeli nedir? Marka modele göre değişebilir.

USB tethering diye bir ayar var şarj kablosununun bir ucunu bilgisayara bir ucunu telefona takın ayarlar>bağlantı ve paylaşım>usb tethering ben Xiaomi kullanıyorum Xiaomi de bu yolu izleyerek bağlanılıyor kullandığınız telefonun marka ve modeli nedir? Marka modele göre değişebilir.
iPhone 6 kullanıyorum.

iPhone 6 kullanıyorum.

iPhone kullanmıyorum internette ufak bir bakınmama göre,
  1. Ana ekran üzerinden “ayarlar” menüsüne girin.
  2. “kişisel erişim noktası” menüsüne girip, “kişisel erişim noktası” seçeneğini aktif edin.
  3. Mobil cihazınızı kablolarla bilgisayarınıza bağlayın ve internet seçeneğiniz olarak iPhone veya iPad internet bağlantınızı seçin.
Bu yolu izleyebilirsin.

iPhone kullanmıyorum internette ufak bir bakınmama göre,
  1. Ana ekran üzerinden “ayarlar” menüsüne girin.
  2. “kişisel erişim noktası” menüsüne girip, “kişisel erişim noktası” seçeneğini aktif edin.
  3. Mobil cihazınızı kablolarla bilgisayarınıza bağlayın ve internet seçeneğiniz olarak iPhone veya iPad internet bağlantınızı seçin.
Bu yolu izleyebilirsin.
USB ile bağlanabilirsin mesajlarından itibaren denemeye başladım fakat başarılı olamadım nedense. iPhone'unuzun İnternet bağlantısı USB üzerinden paylaşılıyor. Diyor fakat bağlanamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı