Masaüstü bilgisayarın tüm fanları duruyor

Klipston

Kilopat
MSI Dragon Center uygulamasından fanları akıllı fan profiline aldığım zaman lütfen bekleyin ibaresi çıkıyor ve tüm fanların devri çok yüksek hızlara çıktıktan kısa bir süre sonra devirleri düşüyor. Fakat egzoz fan ve kasanın önündeki bir fan çalışmayı tamamen durduruyor. Uygulamaya baktığımda ise ekranda hala lütfen bekleyin ibaresi yer alıyor ve uygulamadan çık dediğimde sıvı soğutmanın iki fanınıda durdurdu ve uygulama fare hareketlerime cevap vermiyordu.(Bilgisayar normal çalışıyor) bende bilgisayarı kapatıp tekrar açtım ve fanlar tekrar normal bir şekilde çalışmaya başladı. İnternette böyle bir sorun yaşayan yerli veya yabancı hiçbir konu görmediğim için yazma gereksinimi duydum. Bu arada yüklediğim MSI Dragon Center bugün yeni çıkmış bir versiyonuydu. Anakartımın Utility sayfasından indirdim. En son BIOS sürümünü kullanıyorum. Sorunun uygulamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Anakartı destekleyen kişiler en son sürüm Dragon Center uygulamasını indirip customize bölümünden fan ayarlarını manuel olarak ayarlamaya çalışabilir mi? Ayarlamaya çalışırken aynı sorun sizlerde de oluyor mu?
Bu konu aşağısında belirtirseniz çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı