Bilgisayarın tüm fanları dönüyor ama görüntü gelmiyor

canpikachu

Hectopat
Konu başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar. Yardımcı olabilecek var mı?
Bilgisayarın tüm fanları dönüyor fakat ne görüntü ne mouse ışığı geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'leri slotundan cikartin, ilk cikarttiginiz RAM'i obur RAM'in slotu ile degistirin. Eger oyle de acilmazsa BIOS pilini cikartin ve guc tusuna bir kac kez basip tekrar acin.

-Parçaları teker teker çıkart rütin temizleme sonucu tak ve kasayı kontrol et herhangi bir elektriklenme yapabilecek bölge var mı diye
-Çalışmaz ise Bios pilini çıkart tekrar dene yine olmaz ise Cmos Jumper'ı narince anakarttan çıkart ve bir sağ cubuğa tak. Power tuşuna bas ve geri tak otomatik reset atıcaktır.
-Bu çözümler ile herhangi bir sonuca varamaz isen Donanımsal bir problem ile karşı karşıyasın demektir.

Aynı sorun birkaç gün önce benim de başıma geldi. Arkadaşların önerdiği herşeyi yapmama rağmen sorun düzelmemişti. İşlemciyi söktükten sonra anakarttaki 2 pini yamulttuğumu görmüştüm. İşlemciyi söküp çıkardıysan soketteki pinleri kırmış veya yamultmuş olabilirsin.

Hepiniz sağolun arkadaşlar ramleri ve ekran kartını çıkarıp taktım düzeldi peki ama böyle sorun neden olur ki bilgisayarı daha yeni topladım. Açıp kurcalamam ayrıca

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı