Masaüstü çalışmama sorunu

Arda Korludağ

Hectopat
Yer
Andromeda
Arkadaşlar masaüstü dışında her uygulamam çalışıyor görev çubuğundan Chrome'a falan girebiliyorum ama masaüstüne gelince hiçbir şey yapamıyorum. Ekranı yenilemek için menüyü bile açamıyorum, sağ tıka basınca yüklenip yüklenip duruyor. Sonra beyaz bir ekran geliyor. Bilgisayar masaüstünde inanılmaz yavaş. Onun dışında çok hızlı bazen kendine geliyor ama kendine gelince bir uygulamayı çalıştırmaya çalıştığımda "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi" hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Eğer Windows 10 ise, başlat tuşu + R tuşunu kullanarak gelen kutucuğa "explorer.exe" yazdıktan sonra karşınıza gelen ekrandan "masaüstü" kısmına gelerek bişeylere tıklamayı deneyin. Eğer bu şekilde de erişemiyorsanız sanırım Windows'un kurulu olduğu sürücünüzde bir problem var.

Tam virüs taraması yapmanızı öneririm.
Tamamm
Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Eğer Windows 10 ise, başlat tuşu + R tuşunu kullanarak gelen kutucuğa "explorer.exe" yazdıktan sonra karşınıza gelen ekrandan "masaüstü" kısmına gelerek bişeylere tıklamayı deneyin. Eğer bu şekilde de erişemiyorsanız sanırım Windows'un kurulu olduğu sürücünüzde bir problem var.
Windows 8.1 Pro

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı