Masaüstü için mikrofon önerisi

James Fischer

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.

Discord'da arkadaşlar eski kalitesiz mikrofonlarımdan ötürü sürekli yakınıyorlar, koltuğa yaslanıp konuştuğumda ses çok az gidiyor ve bazen ilk kelimeleri yutuyor. Kulaklık takmayı sevmiyorum sadece masa mikrofonu olarak kullanabileceğim bir mikrofon almak istiyorum, sizlerden bilen, kullanan varsa danışmak istedim.
Anakartım ASUS TUF Gaming B550, bunun ses özellikleri fena değil diye biliyorum. USB veya jak girişli mi olması iyi olur anakartı da hesaba katarak.
Liste olarak mikrofonların linkini atacağım, aşağıdakilerden birini tercih etmek durumundayım (biriken puanları maalesef Vatan'da kullanabiliyorum ancak) 100-150 bandında daha iyi bir seçenek varsa Vatan Bilgisayar'da o da olabilir tabii ki, benim filtreme takılanlar bunlar. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mico'yu öneririm. Kendim Primo kullanıyorum ve gayet güzel.
Ben de birinci sıradaki ve onun arasında kaldım, çok bir şey beklemiyorum zaten sesim iki karış mesafeden net gitsin, olabildiğince temiz ses olsun yeterli. Önerdiğinizde ses kartı da çıkıyor, jakı ona takıp onu USB'ye takıyorlar. Anakartın ses düzeninden daha iyi olur mu olmaz mı bilmiyorum ama sanırım en mantıklısı o.

Geri
Yukarı