Nasıl Kilo alınır ve kas kütlesi kazanılır?

ozkn12

Decapat
Daha fazla  
Hem kilo almak hem de kas kütlesi kazanmak istiyorum. Spor olarak klasik kalistenik hareketler yapıyorum evde. Kolay kilo alıp verebiliyorum. Boyum 165 kilom 57 14 yaşındayım 63-65 kiloya ulaşmak istiyorum bu kiloya kadar da ağırlıklı kas kütlesi kazanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Yüksek proteinli beslen. Kilo başına 2 gr protein al. Antrenmanlarını aksatma. 71 72 kg ye çıkınca definasyona girer pis yağı suyu atarsın. Kötü beslenirsende obez olursun.

Hem kilo almak hem de kas kütlesi kazanmak istiyorum. Spor olarak klasik kalistenik hareketler yapıyorum evde. Kolay kilo alıp verebiliyorum. Boyum 165 kilom 57 14 yaşındayım 63-65 kiloya ulaşmak istiyorum bu kiloya kadar da ağırlıklı kas kütlesi kazanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Şimdi arkadaşım şimdi 2 tür kilo alma yöntemi var biri dirty bulk diğeri clean bulk eğer ben yağlı kilo alırım sıkıntı yok sonra yağ yakarım dersen dirty bulkla kilo alırsın ama zaten çok bir kilo almayacaksın o yüzden clean bulk yani temiz beslenme yapabilirsin bunun içinde olay basit yüksek proteinli besleneceksin istersen gainer alırsın 100gramında 20 protein var zaten seriden halledersin 5 öğün yersin baktın alamıyon yükseltirsin çok bir olayı yok yani.
Kısaca yüksek proteinle beslen 5 öğün pilav ye tavuk ye.

Kilo almanin anahtari sık sık yemek. Ben zayif arkadaslarimda sunu gozlemledim kahvalti yapiyorlar sabah 10 da sonra aksam 9'a kadar yemek yemiyorlar. Arada cok bosluk olursa yag yakiyorlar paso intermediate fasting gibi. O yuzden saatleri uzatmadan yemen lazim.

Geri
Yukarı