Masaüstü için Wi-Fi Adaptörü Önerisi

Kullanmadığım için net bir şey söyleyemiyorum ama kağıt üstünde bakıldığı zaman alınabilir gibi duruyor. Bu ürünler pek stabil olmuyor, en iyisi kablo ile internete bağlanmak.

Kullanmadığım için net bir şey söyleyemiyorum ama kağıt üstünde bakıldığı zaman alınabilir gibi duruyor. Bu ürünler pek stabil olmuyor, en iyisi kablo ile internete bağlanmak.

Kablo kullanmam imkansız hocam. Alt yapı olmadığı için Super Boxa geçiyoruz. 20 metre kablo çekemem. Çirkinlik. Ben yarın bir Teknosa' yı gezip bakayım en iyisi.
Asus Usb-N14 300Mbps Çift Antenli Kablosuz-N Usb Adaptör - Vatan Bilgisayar

Bu ürünü aldım. N modelleri Wi-Fi için çok önemliymiş. Bakalım güzel çıkacak mı. İncelemeyi yazarım buradan size. Teşekkürler ilginiz için.

Son düzenleme:
Kardeşim çok çok önemli uyarı.
Mutlaka 5ghz band destekli olanı al
Bendeki eski model ve 2.4 ghz bandında çalışıyor. Hız testinde 70 gecemeyip 35 olan hızıma düşüyor.
Aynı modeme 5ghz destekli telefondan test yaptığımda 140 mb leri görüp 35 e düşüyor.
Bu arada evimde fiber var ve 35 lik paket kullanıyorum.
Ayrıca eski ve bir çok cihaz 2.4 ghz çalıştığı için bu frekans kirliliği de fazla.
Yani band ataman vs 5 ghz frekansında her türlü yeni ve iyidir

Kardeşim çok çok önemli uyarı.
Mutlaka 5ghz band destekli olanı al
Bendeki eski model ve 2.4 ghz bandında çalışıyor. Hız testinde 70 gecemeyip 35 olan hızıma düşüyor.
Aynı modeme 5ghz destekli telefondan test yaptığımda 140 mb leri görüp 35 e düşüyor.
Bu arada evimde fiber var ve 35 lik paket kullanıyorum.
Ayrıca eski ve bir çok cihaz 2.4 ghz çalıştığı için bu frekans kirliliği de fazla.
Yani band ataman vs 5 ghz frekansında her türlü yeni ve iyidir

Hocam giren girdi. :D Bakalım olmazsa senin dediğin gibi 5 ghz olanlara bakarım. Zaten ben 10 mbps internet hızı kullanacağım. Paketim o kadar.
Arkadaşlar Turkcell Superbox' a geçtim. Çok memnunum. Ping değerleri 27-30 arası. Aldığım hız 73 mbps civarları. Bu arada masaüstü Wi-Fi ile kullanıyorum. Aldığım USB Wi-Fi adaptöründen çok memnunum. Tavsiye ederim. Alacak arkadaşlar varsa çekinmeden alabilirler.

Son düzenleme:
Hocam giren girdi. :D Bakalım olmazsa senin dediğin gibi 5 ghz olanlara bakarım. Zaten ben 10 mbps internet hızı kullanacağım. Paketim o kadar.
Arkadaşlar Turkcell Superbox' a geçtim. Çok memnunum. Ping değerleri 27-30 arası. Aldığım hız 73 mbps civarları. Bu arada masaüstü Wi-Fi ile kullanıyorum. Aldığım USB Wi-Fi adaptöründen çok memnunum. Tavsiye ederim. Alacak arkadaşlar varsa çekinmeden alabilirler.

Merhabalar hocam, ben de Asus USB-N14 almayı düşünüyorum. Hâlâ kullanıyor musunuz, önerir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı