Masaüstü klasörünü silmek

Phospholipid

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba,

bilgisayarımda bi an bir dosya gördüm açtım ve içine masaütündeki şeyler vardı, yanlışıkla o dosyayı sildim. Masaüstündeki şeyler neyse ki başka bir yerde kayıtlıydı. Masaüstünü sildikten sonra geri dönüşüm kutusuna baktım orada da aynı dosya vardı ama hiçbir türlü geri alınamıyordu o yüzden ben de oradan da sildim. Sonra otomatik olarak mı oluştu bilmiyorum ama "Desktop" diye bir klasör gelmiş. Yani yeni masaüstüm bu oldu galiba, masaüstünene koyarsam orada gözüküyor. Burada sorun yok asıl kötü olan "masaüstü" diye başka bir klasör daha var ve açınca fotoğraflarda gördüğünüz gibi bir hata veriyor. Hiç bir türlü açılmıyor, silinmiyor. Winrar'dan arşive ekleyip silmeyi denedim gene hata veriyor. Fotoğraflarda görebilirsiniz.
Teşekkürler :)

Technopat icin 1.PNG

......
Technopat icin 2.PNG

Son düzenleme:
Arkadaşlar masaüstü yazan yere test adlı bi klasör oluşturup (içi boş) içine attım sonra fotoğraftaki gibi bir hale dönüştü
Güvenli modda başlatın sonra tekrar normal halde başlatın başıma gelmişti.

Denedim işe yaramadı :(

Dosya Ekleri

• Technopat icin 3.PNG
    Technopat icin 3.PNG
    852 bayt · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı