Masaüstü mikrofon yapımı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam siz olayı yanlış anladınız galiba ben direkt mikrofonu kullanmaktan bahsediyorum ben telefonu kullanmadan.

Mikrofonunu söküp mü kullanmak istiyorsunuz? Net anlamak için soruyorum?

Evet lehimini söküp medya aktarımı yapabilen bir USB kabloya bağlamayı düşünüyorum.
Birazda
Mikrofonunu söküp mü kullanmak istiyorsunuz? Net anlamak için soruyorum?
Birazda olsa başarılı olmuştum ama Windows aygıtla alakalı bir veriye ulaşamadığı için çalışmadı

Evet lehimini söküp medya aktarımı yapabilen bir USB kabloya bağlamayı düşünüyorum.
Anladım, o zaman daha önce yaptığım projeyi anlatayım kısaca. Benimde elimde mikrofonlu webcam'den söktüğüm mikrofon vardı. Eski bir kulaklığın jak kablosunu kestim. Giriş kısmına olabildiğince pay bıraktım ki kablo uzun olsun.
Sonra içinden çıkan farklı renklerdeki kabloları ayırdı. Sırayla Mikrofonun bacaklarına bağlayarak kontrol ettim ve başka bir parça kullanmadan işimi hallettim. Hala ad kullanmaya devam ediyorum. Umarım kafanızda fikir oluşturmuştur. Takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz, bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Şimdiden kolay gelsin.

Geri
Yukarı