Masaüstü nasıl güzelleştirilebilir?

Swixy

Picopat
Daha fazla  
1701096966568.png

Şu anlık masaüstü görüntüsü böyle biraz değiştirmek istiyorum. Güzel wallpaper veya iyi bir sıralama, dizilişgibi bir şey olan var mı ne yapabilirim tam olarak sizce güzel gözükmesi icin ne yapmam lazım?

Sistem gereksinimleri:
R9 380.
i5 4460.
16 GB RAM.

Eki Görüntüle 2032932

Şu anlık masaüstü görüntüsü böyle biraz değiştirmek istiyorum. Güzel wallpaper veya iyi bir sıralama, dizilişgibi bir şey olan var mı ne yapabilirim tam olarak sizce güzel gözükmesi icin ne yapmam lazım?

Sistem gereksinimleri:
R9 380.
i5 4460.
16 GB RAM.

Hareketli bir duvar kâğıdı önermem, sisteminiz için problem olabilir.

Eki Görüntüle 2032932

Sistem gereksinimleri:
R9 380.
i5 4460.
16 GB RAM.

Farklı şeyler deneyin konforunuzun dışına çıkın mesela masaüstündeki ikonları gizleyin vs.
edit: Cursor'unuzu değiştirebilirsiniz ya da açık - koyu tema aralarında oynama yapabilirsiniz yeter ki çok kurcalayın en sonunda bulacaksınız o "mühtişim setup'u"

1701097520458.png

Farklı şeyler deneyin konforunuzun dışına çıkın mesela masaüstündeki ikonları gizleyin vs.
edit: Cursor'unuzu değiştirebilirsiniz ya da açık - koyu tema aralarında oynama yapabilirsiniz yeter ki çok kurcalayın en sonunda bulacaksınız o "mühtişim setup'u"

Eki Görüntüle 2032937
Teşekür ederim hocam öneriniz icin.

Hareketli bir duvar kâğıdı önermem, sisteminiz için problem olabilir.

Zaten göz yoruyor vardı bir ara yine de teşekkür ederim.

Nicetaskbar ile görev çubuğunuzu istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Razer Cortex başta olmak üzere Wallpaper Engine gibi 3. parti programlarla hareketli/hareketsiz çeşitli duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı