Masaüstü PC için kablosuz bağlantı aparatı önerisi

YardimDestek

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xeon E3-1225-Gigabyte H61M-S2PV-2x8 DDR3 Ram-HD7850-120 GB SSD-1 TB HDD-Gigabyte 420W PSU-ASUS USB 3.0 KASA
Meslek
Bilgisayar Tamirciliği
Selamlar. Kuzenim bir masaüstü bilgisayar alacak. Ama modeme kablosuz bir şekilde bağlanmak istiyor. Bunun için nasıl bir adaptör önerirsiniz? Not: Bütçe: 100-110 maksimum... Şimdiden teşekkürler :)

Selamlar. Kuzenim bir masaüstü bilgisayar alacak. Ama modeme kablosuz bir şekilde bağlanmak istiyor. Bunun için nasıl bir adaptör önerirsiniz? Not: Bütçe: 100-110 maksimum... Şimdiden teşekkürler :)
Ben ASUS USB-N14 Yüksek Çekim Çift Antenli Kablosuz USB Adaptör Fiyatları ve Özellikleri kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor, tavsiye ederim. Daha uygun fiyatlı istiyorsanız Asus USB-N10 150Mbps Kablosuz USB Adaptör - incehesap.com ürününü önerebilirim. Tavsiyem imkanınız varsa kablolu bağlanmanız. Kablosuza nazaran her zaman daha hızlıdır.

Son düzenleme:
Ben ASUS USB-N14 Yüksek Çekim Çift Antenli Kablosuz USB Adaptör Fiyatları ve Özellikleri kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor, tavsiye ederim. Daha uygun fiyatlı istiyorsanız Asus USB-N10 150Mbps Kablosuz USB Adaptör - incehesap.com ürününü önerebilirim.
802.11ac artık ücretsiz iss modemlerinde bile desteklenirken 802.11n almak çok da mantıklı gelmiyor bana. Kaldı ki artık Wi-Fi 6 iyiden iyiye popüler olmaya başladı. Herkesin Wi-Fi kullandığını ve kirliliğin çok fazla olduğunu varsayarsak ac daha mantıklı bir seçenek.

Ben ASUS USB-N14 Yüksek Çekim Çift Antenli Kablosuz USB Adaptör Fiyatları ve Özellikleri kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor, tavsiye ederim. Daha uygun fiyatlı istiyorsanız Asus USB-N10 150Mbps Kablosuz USB Adaptör - incehesap.com ürününü önerebilirim. Tavsiyem imkanınız varsa kablolu bağlanmanız. Kablosuza nazaran her zaman daha hızlıdır.
Modem diğer evdedir. O yüzden kablosuz istiyorum. Modem yakınlaştırıcı ile çekiyor.
Bu arada 2. Verdiğin link laptop için.

Geri
Yukarı