Masaüstü PC için Wi-Fi adaptör önerisi

Mami4293

Decapat
Arkadaşlar cep telefonu ile bilgisayar'a internet bağlamak istiyorum. Telefonum kablo ile bilgisayar'a bağlanmadığı için kablosuz hotspot ile bağlamayı düşünüyorum. Bilgisayar'a USB ile bağlayabileceğim Wi-Fi adaptör'ü arıyorum. Bütçem Max. 50 TL.

Telefondan bilgisayara internet vereceğin için bildiğin arada mesafe yok gibi bir şey oluyor. İmkan varsa bu ki maksimum dediğini için olamıyor. Birazcık yükselterek buda olabilir. Aslında bütün Wi-Fi adaptörler sizin işinizi görür ama güvenilir marka olması için uğraştım.

Telefondan bilgisayara internet vereceğin için bildiğin arada mesafe yok gibi bir şey oluyor. İmkan varsa bu ki maksimum dediğini için olamıyor. Birazcık yükselterek buda olabilir. Aslında bütün Wi-Fi adaptörler sizin işinizi görür ama güvenilir marka olması için uğraştım.
Evet arada mesafe olmayacak o yüzden uygun fiyatlı arıyorum. Evime internet bağlanması 20 gün kadar sürecek bu yüzden idare eder birşey arıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı