Masaüstü PC satıp PS5 almak mantıklı mı?

shadowsw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir sistemim var hemen bahsedeyim. AMD Ryzen 5 Pro 4650, GTX 1660 Super, ASUS Prime B450 m k-ii özellikleri. Ben bunu satıp PlayStation 5 alsam nasıl olur?

Evde günlük işleriniz için bir bilgisayarınız yoksa kesinlikle geçilmez. Eğer illaki konsola geçeceğim diyorsanız. Xbox Series X öneririm. Çünkü Xbox oyunlarının yanında, Microsoft Edge tarayıcısı sayesinde internette bilgisayarda gezermiş gibi gezebiliyorsunuz. PS5'te bu özellik yok bildiğim kadarıyla.

Arkadaşlar benim bir sistemim var hemen bahsedeyim. AMD Ryzen 5 Pro 4650, GTX 1660 Super, ASUS Prime B450 m k-ii özellikleri. Ben bunu satıp PlayStation 5 alsam nasıl olur?

Bir laptop falan yoksa hocam illaki ararsınız bilgisayarınızı ama işinizi halledeceğiniz bir sistem varsa alınır

Bence pek mantıklı değil hocam zira PS5 sadece oyun oynamak için yapılmış bir alet ancak konsol alacaksanız Xbox One X tercih etmeniz daha iyi olabilir vatan bilgisayarda 18k ya bulabilirsiniz PS5 ise 15k ya satılıyor ama dediğim gibi bana pek mantıklı gelmedi hocam sisteminiz de hiç fena değil ayrıca tabii siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı