Masaüstü PC'de internet yavaş

devrbnabdb

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-8265U MX110
Merhbaa ilk defa PC aldım ve internetim 2 çekiyor internetle alakası yok cünkü telefonda tam cekiyor, sebebi nedir acaba? Oyunlar yavas iniyor.

İnternet 2 çekiyorsa laptop olduğunu tahmin etmek zor değil arkadaşlar, ama başlık ilginç bir şekilde masaüstü PC. Olay nereye varacak izliyorum.

İnternet 2 çekiyorsa laptop olduğunu tahmin etmek zor değil arkadaşlar, ama başlık ilginç bir şekilde masaüstü PC. Olay nereye varacak izliyorum.
Çok muamma var hocam konu içerisinde. Misal oyun indiriyorum yavaş indiriyor demiş, interneti kaç mbit onu bilmiyoruz indirdiği platform ne onu bilmiyoruz belkide korsan oyun indiriyor torrent falan kullanıyor ve seed sayıları düşük olduğundan yavaş indirme yapıyor. Hiç birşey bilmiyoruz yani.

Çok muamma var hocam konu içerisinde. Misal oyun indiriyorum yavaş indiriyor demiş, interneti kaç Mbit onu bilmiyoruz indirdiği platform ne onu bilmiyoruz belki de korsan oyun indiriyor Torrent falan kullanıyor ve seed sayıları düşük olduğundan yavaş indirme yapıyor. Hiçbir şey bilmiyoruz yani.

Yok hocam kusura bakmayın bilgi vermemişim masaüstü PC kullanıyorum, indirilen oyun Valorant, ve internete adaptör yoluyla bağlanıyorum.

Adaptörün marka modeli nedir modeme ne kadar uzaksiniz bir de modemin marka modelini söyler misiniz?

Geri
Yukarı