Masaüstü PC'ye Laptop HDD'si Takmak

tembeltercuman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dizüstü bilgisayarımın harddiski bozulunca 2. el bir 2,5" hdd aldım. Yeni aldığım çıkma dizüstü hddsini önce masaüstü bilgisayarımda biçimlendirmek istiyorum. Kabloları bağladım ancak masaüstü bilgisayarım 2,5" diski görmüyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Bunu ben de merak ediyorum aslında. Laptoptan çıkan hdd masaüstünde kullanılabilir mi acaba ne yapmak lazım kullanmak için

Selam. Laptop HDD'si masaüstü bilgisayarınızda kullanmanız mümkün. Belki aldığınız 2. el HDD'de bozuk olabilir. Almadan önce orada denediniz mi?

Merhaba arkadaşlar. Dizüstü bilgisayarımın harddiski bozulunca 2. el bir 2,5" hdd aldım. Yeni aldığım çıkma dizüstü hddsini önce masaüstü bilgisayarımda biçimlendirmek istiyorum. Kabloları bağladım ancak masaüstü bilgisayarım 2,5" diski görmüyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Bilgisayarim sag tik yönet de. Sol alt ta disk yönetimi var ona tikla. Sagda tum takili disklerini goreceksin. 2,5" hdd ne sag tiklayip yeni harf atarsan tahminen duzelir.

@zzack1 Tabiki kullanabilirsiniz 3.5 inç harddisk gibi güç ve sata bağlantılarını yapmanız yeterli.Disk yöneticiden bir resim alıp atarmısın? Sanırım diskin formatı ya da harfi atanmamış olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı