Masaüstü Sağ Klik Menüsü Silindi

Daha fazla  
Herkese merhabalar,
Advenced System Care kurdum ve birkaç taramadan sonra masaüstü sağ klik menüsündeki Intel, Nvidia vb. şeyler gitti. Advenced Sytem Care'dan olduğuna emin değilim fakat böyle programlar kayıt girdileriyle oynuyor diye böyle bi kanıya vardım. Nasıl geri getirebilirim sağ klik menüsünü, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum elinde işletim sistemine uygun olan format dosyasına sahip isen onarım yapabilirsin. Yedekleme yaptıysan geri dönmeyi deneyebilirsin. Başka bir yolu olur mu emin değilim açıkçası. O programlara ben de güvenmiyorum, birkaç efekt koyup sanki programın ciddi anlamda hız kazandığını düşündürtüp sistem dosyalarına dahi gerekli gereksiz gördüğü çok absürt dosyaları siliyor. Sonra uğraşıyoruz böyle. :( Geçmiş olsun dostum umarım sorunun düzelir.

Dostum elinde işletim sistemine uygun olan format dosyasına sahip isen onarım yapabilirsin. Yedekleme yaptıysan geri dönmeyi deneyebilirsin. Başka bir yolu olur mu emin değilim açıkçası. O programlara ben de güvenmiyorum, birkaç efekt koyup sanki programın ciddi anlamda hız kazandığını düşündürtüp sistem dosyalarına dahi gerekli gereksiz gördüğü çok absürt dosyaları siliyor. Sonra uğraşıyoruz böyle. :( Geçmiş olsun dostum umarım sorunun düzelir.
Sağolasın, düzelttim. Windowsu yeniden kurdum malesef, görünürde sadece onlar kayıptı. Belki daha fazla kayıp vardır diye windows yenileme yaptım. Bu tür programları kullanacak arkadaşların kayıt defteri konusunda dikkat etmesi lazım, yoksa çok fazla sorun çıkartıyorlar.

Kullanmayın diyoruz kullanıyorsun ne yapalım başka.
İşime yarayan bir uygulama, arada böyle sorunları olabiliyor tabi ki ama sonuçta işlerimi kolaylaştırıyor.

İşime yarayan bir uygulama, arada böyle sorunları olabiliyor tabi ki ama sonuçta işlerimi kolaylaştırıyor.

Tecrübeli ve bilinçli bi kullanıcı için CCleaner yeterlidir. Piyasadaki Utilities programlarının çoğu kalitesiz, güvensiz, faydadan çok zarar veren çöp yazılımlardır. Kullandığın dahil.

Kullanacaksan eğer kendini ispat etmiş, güçlü, kaliteli ve gelişmiş program kullanmalısın. System Mechanic ihtiyacından fazlasına sahip. Türkçe dil desteği yok maalesef ve dahası nasıl kullanacağını öğrenmen gerek.

System Mechanic®

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı