Masaüstü simgesi büyütme

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar internet kafedeyim şuan . Buradaki masaüstü simgeleri 1920*1080 çözünürlükte ama daha büyük simgeler var.

Çok hoş oluyor büyük simgeler. Bir de hareketli ve sesli simgeler fala de var. Çok beğendim ve kendi (Samsung S23B350H 23") monitörümü alınca yapmayı planlıyorum.

Bunu nasıl yapabilirim? Hareketli simgeler için site falan var mı ? Örneğin burada bir dj mikseri çalan adam simgesi var, üzerine gelince adam mikseri çalıyor ve ses geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok basit aslında, Windows 7 kullanıyorsan yapman gereken şey bu.

Masaüstünde herhangi bir boş yere fare ile bir kere tıkla. Ve Ctrl tuşuna basılı tutarak farendeki tekerleği cevirerek büyütüp küçültebilirsin. Bu sadece masaüstü için geçerli değil aynı zaman sitelerdeki resimleri, yazıları. YouTube'daki videoları falan. Yani her şeyi büyütüp küçültebilirsin bunu yaparak.

Haa şimdi anladım tamam. Ömer senin dediği şey başka. Bizim buradaki internet cafede de arkadaşın dediği temadan var. DJ falan var üstüne fareyi sürüklüyorsun çalmaya başlıyor. Ortada da kurtlar vadisi resmi var. Temanın ismini unuttum.

Bu sitede hazır simgeler var mı yoksa program ile kendim mi hazırlayacağım. Anakartım gelmedi daha onun için bakamıyorum :D İnternet kafede de indiremiyorum zaten :D

Hayalim şu yani : 23 inç bir monitörde büyük , hareketli ve gösterişli simgeler ve hadise ile evlenmeyi filen yani bu kadar :D

- - - Güncellendi - - -

Böyle simgeler istiyorum ancak kendi zevkime göre kendim seçmeliyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı