Masaüstü Sistemde Stereo Karışımı Çalışmıyor

Xennith

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Kulaklığımla oyunlarda ses kasamıyorum. Örneğin CS:GO'da rakip oyuncu sağımda hareket ediyorsa ses her iki taraftan da geliyor. Solumdaysa da yine aynı şekilde her iki taraftan geliyor. Kulaklığı telefona takarak 8D müzik açtım ve test ettim. Ses geçişleri gerçekleşiyor fakat bilgisayarda aynı durum söz konusu değil. Sebebi nedir acaba?

Hocam bir sorun hakkında birden fazla konu açmayınız, cevap alamadığınızda cevap bekleyen konular kısmında gözüküyor zaten.

Benim için sorun yok ceza yiyebilirsiniz.

Hocam bir sorun hakkında birden fazla konu açmayınız, cevap alamadığınızda cevap bekleyen konular kısmında gözüküyor zaten.

Benim için sorun yok ceza yiyebilirsiniz.
Bu durum çok rahatsız etmeye başlamıştı artık hemen çözeyim diye açmıştım :D
Kulaklığınızın modeli nedir ?
Rampage SN-R7
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Tam olarak nerede çözüldü bilmiyorum ama DriverPack Solution indirdim. Realtek High Definition Audio Driver'ı sildim Windows güncellemelerini kontrol ettim, eksik olan güncellemeleri indirdim. Sonrasında DriverPack Solution'dan ses sürücülerini indirdim -tekrar Realtek High Definition Audio Driver indi- ve program Avast Antivirus'ü de indirdi. Programlar yüklendiği için PC yeniden başlatıldı ve açıldıktan sonra Avast'ı sildim bir kez daha yeniden başlatıldı. Sonrasında sorun çözüldü. Biraz karmaşık anlattım kusura bakmayın :D . Kısacası sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Dostum aynı sorun bendede var.Dediğin programı indirdim realtek yüklüydü bir daha yükledi olmadı realteki sildim bidaha tarattım bidaha yükledi.Hala olmadı yaptığın başka şeyler varsa söylermisin ? Bende iki kulaklıkta aynı sesleri duymaktan kafayı yiyeceğim çok sinir bozucu bir durum.

Dostum aynı sorun bendede var.Dediğin programı indirdim realtek yüklüydü bir daha yükledi olmadı realteki sildim bidaha tarattım bidaha yükledi.Hala olmadı yaptığın başka şeyler varsa söylermisin ? Bende iki kulaklıkta aynı sesleri duymaktan kafayı yiyeceğim çok sinir bozucu bir durum.
Şu videoyu izleyerek yaptım belki senin de işine yarar.

Teşekkürler dostum ama yüklemesine rağmen ne denetim masasında kaldırda realtek var ne program fileste var.Hoparlör realtek high definition audio diye gözüküyor ama geliştirmeler sekmeside gelmedi.Rica etsem sürücü sürümünü yazarmısın manuel olarak indirmeyi deneyeceğim.

Teşekkürler dostum ama yüklemesine rağmen ne denetim masasında kaldırda realtek var ne program fileste var.Hoparlör realtek high definition audio diye gözüküyor ama geliştirmeler sekmeside gelmedi.Rica etsem sürücü sürümünü yazarmısın manuel olarak indirmeyi deneyeceğim.
6.0.1.7874
@EnesCn Sabah bilgisayarımı açtım ve eski haline dönmüş. Kafayı yemek üzereyim.😩

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı