Masaüstü sistemde Wi-Fi sürücüsü nereden bulunur?

Ben çok kullandım. Hem de farklı marka ve modeller. Sorun olmuyor. Neticede dizüstü Wi-Fi'nin USB hali.

Hocam siz almadan önce alacağınız ürünün yorumlarını okuyun. Bu size fikir verir.

Ben çok kullandım. Hem de farklı marka ve modeller. Sorun olmuyor. Neticede dizüstü Wi-Fi'nin USB hali.
Hocam önerebileceğiniz başka bir model var mı? Yorumlara bakıyorum da kimi iyi diyor kimi rezalet diyor. Denemekten başka çare yok gib. Ya da biraz daha koyup antenli ama hızlı bir şey bulsam da olur

Hocam dilerseniz şimdilik telefonunun Wi_Fi internetini PC'ye aktarabilirsiniz.
Bunun için telefonu kablo ile PC'ye bağlayın. Telefonda Wi-Fi açıkken; Ayarlar > Bağlantılar > Mobile Hotspot and Tethering > USB Tethering. Bunu aktif ederseniz, telefonu modem olarak kullanabilirsiniz.

Hocam dilerseniz şimdilik telefonunun Wi_Fi internetini PC'ye aktarabilirsiniz.
Bunun için telefonu kablo ile PC'ye bağlayın. Telefonda Wi-Fi açıkken; Ayarlar > Bağlantılar > Mobile Hotspot and Tethering > USB Tethering. Bunu aktif ederseniz, telefonu modem olarak kullanabilirsiniz.
Aynen bu mümkün ancak öyle şanssız bir durumdayım ki telefonumun usb bağlantısıyla sadece şarj edebiliyorum 😤

Ethernet kablo alarak sorunu çözdüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı