Acer Nitro 5 46-R22 Windows 10 için Wi-Fi sürücüsü nereden bulunur?

Ahmet55c

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, elimde Acer Nitro 5 laptop var RTX 3050 ve R5 6600H işlemci. Fredoss olarak geldi Windows 10 kurdum 11'i sıkıntılı diye anlatıyorlar. Windows kurulumu yaparken Wireless ağlarını görmedi sürücü kaynaklı sorun sanırım. Bu yüzden sürücüleri guncelleyemedim. Ethernet bağlantım da yok. Wireless sürücüsünü indirip dosyayı bilgisayara atıp elle guncelleyeyim diyorum ama Acer'in sitesine girip bilgisayarımın modelini aratıyorum sadece Windows 11 64 Bit sürücüleri listeleniyor. Uygun Wireless sürücüsünü nereden bulabilirim?

10 ile 11 sürümlerinde aynı sürücüleri gösteriyorlar hocam. Bence Windows 11'e geçin eskisi gibi sıkıntılı değil.

Sadece wireless sürücüsünü elle kurup ağa bağlanmak istiyorum sonra update ile herşeyi güncellerim diyorum olur mu öyle? Şimdilik Windows 10 kurulu tekrar 11 kurmak zor olabilir Acer'in sitede ki sürücüsünü indirsem uyar demiş yukarıdaki arkadaş, onu bı denicem. Burada 5 tane sürücü var 'Wireles LAN' olarak görünüyor. Hangisini indirmem gerek?
IMG_20231214_130928.jpg

Sadece Wireless sürücüsünü elle kurup ağa bağlanmak istiyorum sonra Update ile her şeyi güncellerim diyorum olur mu öyle? Şimdilik Windows 10 kurulu tekrar 11 kurmak zor olabilir Acer'in sitede ki sürücüsünü indirsem uyar demiş yukarıdaki arkadaş, onu bir deneyeceğim. Burada 5 tane sürücü var 'Wireless LAN' olarak görünüyor. Hangisini indirmem gerek?Eki Görüntüle 2052281

İkisini de indir Qualcomm dene önce

Geri
Yukarı