Çözüldü Masaüstü sürükle bırak sorunu windows8.1

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

i_atacan

Hectopat
Selam arkadaşlar, windows 8.1 masaüstü simgelerini sürükle bırak özelliği çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Win 8 ve benzeri Win 8.1 Blue gerekli mi? Ben win 7.1 ultimate kullanıyorum memnunum...:=)))
Win 8 Pro kullandım... Tiksindim... Masaüstü dışında çok mavi ekran gördüm... Win 7.1 de daha yıllardır kullanıyorum mavi ekran görmedim...

Arkadaşım saçmalama ne alakası var Windows 8 ile mavi ekranın. Donanım bozuk olabilir. Sürücü yanlışlığı olabilir. Bir sürü sebebi var.

Sadece windows 8`de mavi ekran aldıysan sorun sende gözüküyor.
Peki herşey aynı win 7.1 64 bit ultimate sistemde sorun bende değil mi?
İkisinde de zaman içerisinde zorunlu ve isteğe bağlı güncellemeler yapıldı...!!! üstelik
Win 9 ve DirectX 12 bekliyoruz anlaşılan...:=))) Tabi birde Tablet ile PC yi ayırması lazım... olmuyor...

Sürücüler (aygıt sürücüleri) güncel miydi? BIOS güncel miydi? Bakın sorun çok farklı bir şey de olabilir. Sisteminizin sorununu koskoca işletim sistemine atmayın. Bizde neden sorun yok?

Win 8 ve benzeri Win 8.1 Blue gerekli mi? Ben win 7.1 ultimate kullanıyorum memnunum...:=)))
Win 8 Pro kullandım... Tiksindim... Masaüstü dışında çok mavi ekran gördüm... Win 7.1 de daha yıllardır kullanıyorum mavi ekran görmedim...

Basit olarak nedenini aktarayım size. Oradan buradan indirdiğiniz sahte Windows işletim sistemlerini hem haksızca kullanırsınız bir de o sahte (Orijinali ile aynı çalışmayan) sistemle ilgili sitem edersiniz. Biraz dürüst olun.

Basit olarak nedenini aktarayım size. Oradan buradan indirdiğiniz sahte Windows işletim sistemlerini hem haksızca kullanırsınız bir de o sahte (Orijinali ile aynı çalışmayan) sistemle ilgili sitem edersiniz. Biraz dürüst olun.
Arkadaşım nerden biliyosun sahte işletim sistemi kulladığımı ne saçma bir çozüm önerisi bilmiyosan sorunun çozümünü söyle bilmiyorsan sus çamur atma, sistemim orjinaldir format atmama rağmen sorun devam ediyor ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı