Masaüstü topluyorum, önerileriniz?

Free^^

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şöyle bir oyuncu bilgisayarı toplamaya karar verdim, hazır kasa almaktan veya laptop almaktan vazgeçtim. Arkadaşımla beraber ortak kararlar neticesinde aşağıda ki sepet oluşturuldu. Görüşlerinizi bekliyorum, 1-2 sorumda var tabii.
Öncelikle chipset soğutucusuna sizce ihtiyacım var mı? İkincisi ise seçtiğim kasanın içinde psu'da geliyor mu yoksa ek olaraktan psu mu almam gerekiyor? Bir de kasa hakkında yorumlarınızı alacağım, dış görünüşü hoşuma gitti ama içinde ki genişlik vesayre nasıl bilemiyorum.
Parçalar arası uyumsuzluk, istediğimi verimi alamama gibi bir sorun yaşarmıyım? Ek olaraktan daha uygun fiyatta daha iyi bir sistem önerirmisiniz yoksa seçtiğim sistem iyi mi? Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Sepetim;

Ek olarak işlemci soğutucusu olaraktan; www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Blizzard T2 Mini İntel Lga 775/1155/1156 & Amd Am2/Am3/Am3+/Fm1 - Vatan Bilgisayar
Not: 120 GB SSD'nin yeterli olacağını düşünüyorum, Windows'u SSD üstüne kuracağım. Mevcut 500 + 80 GB HDD'mi ise depolama olarak kullanacağım. Ekran kartı ise almayı düşünmüyorum elimde mevcut Sapphire HD 6870 var.

Sizce iyi bir sistem mi?

Yorumlar için sağolun, 250 TL civarları kasa önerirmisiniz peki? Power,reset tuşu gibi materyaller yukarı kısımda olursa sevinirim.

Adsız.png

1500 TL'lik bir sisteme SSD koyulmasını saçma duldum, o yüzden SSD yok.
İşlemci soğtucu eklemeyi unutmuşum:
www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Blizzard T2 Mini İntel Lga 775/1155/1156 & Amd Am2/Am3/Am3+/Fm1 - Vatan Bilgisayar

Bence kasayi almak icin biraz beklemelisin dolar 2,5 tl civarinda soyle bi 2,3 seviyesine gelir 1 haftaya 10-15 tlde olsa kârdır. :)

Aynı kasa bende de var gayet memnunum kablolarda sıkıntın olursa yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı