Masaüstü vantilatör önerisi

Sleim

Picopat
Daha fazla  
Yaz yaklaşıyor ve kaldığım yurtta klima olmadığından hayli sıcaklıyor havalar. Laptopta oynarken masama koyup kendimi serinletecek kaliteli ufak bir vantilatör kullananınız var mı? Anca kendini serinletecek tipte bir şey almak istemiyorum iyi bir şey için bütçemi arttırabilirim.
Bütçe maksimum 200-300

Son düzenleme:
Bütçemi arttırabilirim derken bir aralık yazsanız daha iyi olur. Zira çeşidi çok:
Bunlardan sonra daha büyük olanlara doğru gidiyor.
Not: Masa için alacak olursanız eğer ellerinize doğrudan tutmamaya dikkat edin zira uzun vadede eklem sorunlarına sebep olabiliyor.

Bütçemi arttırabilirim derken bir aralık yazsanız daha iyi olur. Zira çeşidi çok:
Bunlardan sonra daha büyük olanlara doğru gidiyor.
Not: Masa için alacak olursanız eğer ellerinize doğrudan tutmamaya dikkat edin zira uzun vadede eklem sorunlarına sebep olabiliyor.
Haklısın aralık yazmalıydım 200-300'e kadar çıkabilirim. Ekstra bilgi için teşekkürlerr ilk defa duyuyorum.
Bende bunların büyüğü var internette satılmıyor niye satılmıyor acaba hep bunlardan var. Bu olabilir ucuzmuş.
Ama 40 TL'ye de insan güvenemiyor üfler mi diye ama direkt mediamarketten bakıcam buna.

Haklısın aralık yazmalıydım 200-300'e kadar çıkabilirim. Ekstra bilgi için teşekkürlerr ilk defa duyuyorum.
O zaman bu iki ihtimal var. Eğer masaüstü dışında istemiyorsanız ya ikinci biraz daha büyük bir vantilatör almalısınız ya da birinci gibi daha ucuz ve mini olandan iki ya da tercihe göre üç tane alarak çeşitlendirmelisiniz. Ben de bir süre bu önerileni kullanmıştım:

MACK MCF-14 BK Masaüstü Metal USB Fan Siyah​

MACK MCF-14 BK Masaüstü Metal USB Fan Siyah fiyatı ve özelliklerini incelemek için hemen tıkla, sen de kazananlar kulübüne katıl. Kazananlar MediaMarkt'ta!
Çok başarılı değil ama terinizi alıyor. Sonra bunu denedim kısa süreli:
Bu tabi daha iyi performans sağlıyor ama normal boyutta (200-300 bandındaki ayaklı vantilatörlerin ayak kalitesi biraz kötü olabiliyor) vantilatörle aşağı yukarı aynı gücü çekiyor. Artık orada tercih size kalmış.

O zaman bu iki ihtimal var. Eğer masaüstü dışında istemiyorsanız ya ikinci biraz daha büyük bir vantilatör almalısınız ya da birinci gibi daha ucuz ve mini olandan iki ya da tercihe göre üç tane alarak çeşitlendirmelisiniz. Ben de bir süre bu önerileni kullanmıştım:

Çok başarılı değil ama terinizi alıyor. Sonra bunu denedim kısa süreli:
Bu tabi daha iyi performans sağlıyor ama normal boyutta (200-300 bandındaki ayaklı vantilatörlerin ayak kalitesi biraz kötü olabiliyor) vantilatörle aşağı yukarı aynı gücü çekiyor. Artık orada tercih size kalmış.
Karadenizde deniz kenarında bir yurttayım öyle çok sıcak olmuyor haliyle. Sadece hazirana kadar ve sonbaharda hafif sıcaklığı alsa yeter sanırım 40 TL'lik olan yeterli bunun için. Zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
Çok hoş duruyor ama kimse alıp yorum yapmayınca benim alma güvenim olmuyor ya. Sende var mı bundan?

Karadeniz'de deniz kenarında bir yurttayım öyle çok sıcak olmuyor haliyle. Sadece hazirana kadar ve sonbaharda hafif sıcaklığı alsa yeter sanırım 40 TL'lik olan yeterli bunun için. Zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Çok hoş duruyor ama kimse alıp yorum yapmayınca benim alma güvenim olmuyor ya. Sende var mı? Bundan?

Var ben Rossmann'dan almıştım. Şarjı güzel gidiyor hem ışığı hem kalemliği hem de telefon tutucusu var.
Sessiz de çalışıyor diyebilirim. Ucuz olanlar da iyi ama çabuk bozuldu benimki ondan sonra bunu aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı